پنل پیامک با امکان تحویل پیامک به خطوط بلاک

همراهان عزیز شاتوت
همانطور که حتما می‌دانید نرم افزار شرکت شاتوت قابلیت ساخت و ارسال پیامک‌های هدفمند و از پیش ساخته شده با قابلیت ارسال انبوه را دارد. تا به امروز شما می‌توانستید از پنل ارسال پیامکی که شرکت شاتوت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌داد و یا با استفاده از مودم جی اس ام پیامک‌های اطلاع رسانی نظیر تبریک زادروز، جشنواره فروش، تشکر از خرید و ... را در جهت اصول مشتر مداری و جلب رضایت مشتریان را برای همراهان خود ارسال نمایید.
اما در استفاده از این دو راهکار ارائه شده تا به امروز، شما مشکلاتی را مشاهده کرده‌اید به طور مثال:
در پنل پیامک، شما نمی‌توانستید پیام‌های خود را به دست مخاطبانی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده بودند برسانید و یا در استفاده از مودم جی اس ام مشکلاتی نظیر اتمام شارژ سیم کارت، قطع و وصل شدن آنتن مودم را داشتید. به همین منظور شرکت شاتوت در راستای اهداف مشتری مدارانه خود و ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود اقدام به استفاده از یک پنل پیامک جدید کرده است.
با استفاده از این پنل پیامک شما می‌توانید ارسال نوع جدیدی از پیامک موسوم به "پیامک سفید" را تعریف کنید. در این نوع پیامک شما یک نوع پیامک را تعریف می‌کنید و پس از آن این نوع از پیامک‌ها برای تمام مشتریان حتی آن دسته از مشتریان که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌‌اند، ارسال می‌شود.
اگر تمایل به استفاده از این نوع پیامک دارید کافی است عدد 2000 را به 10005138705009 ارسال کنید تا تمامی امور مربوط به سفارش و راه اندازی این پنل برای شما انجام شود. پس از اتمام سفارش این پنل نرم افزار CRM و سرویس‌های شاتوت را به روز رسانی می‌کنید تا به سادگی از پنل جدید استفاده کنید. همچنین متدکر می‌شویم که استفاده از این پنل در حال حاضر اختیاری می‌باشد و انتخاب یا عدم انتخاب استفاده از این سرویس منوط به تصمیم گیری شما همراه خوب ما می‌باشد.