سرویس ساز (هوش مصنوعی)

افزایش فروش یکی از مهم ترین دلیل برای راه اندازی یک باشگاه مشتریان موفق است. اما چگونه؟
یکی از اصلی ترین کاربرد های نرم افزار باشگاه مشتریان ارسال پیامک به مشتریان است که در غالب هایی مانند پیام تشکر از خرید، نظر سنجی، تبریک تولد و…
یکی دیگر از نمونه های ارسال پیامک، ارسال پیام یاداوری برای خرید مجدد مشتری است.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خواسته باشید برای مشتریانی که مدتی از شما خرید نکرده اند را شناسایی و آن ها را مجدد به مجموعه خود دعوت کنید.
سیستم هوش مصنوعی شاتوت دست شما را در این زمینه باز میکند تا هر سرویس و خواسته ای داشته باشید، بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته و فروش خود را افزایش دهید.
به عنوان مثال شما میتوانید هوش مصنوعی را به این صورت  تنظیم کنید که پیامک برای مشتریانی ارسال شود که دوماه از اخرین خریدشان گذشته و مراجعه نکرده اند.
نرم افزار خودکار هر روز مشتریان را شناسایی میکند و برای آنها پیامک ارسال میکند و اگر در تخفیفی هم برای این دسته از مشتریان در نظر بگیرید، فروش مجموعه از این رو به آن رو خواهد شد.

هوش مصنوعی

 

گزارشات مدیریتی و منحصر به فرد (اختصاصی)

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران کسب و کار وحسابدار ها، نداشتن امکان گزارشات اختصاصی در نرم افزار است.

همه کسب و کار ها یکسان نیستند و همیشه یک سری موارد هستند که به صورت اختصاصی و منحصر به فرد، فقط و فقط مختص مجموعه شما باشد و این موضوع ممکن است در خریداری یک نرم افزار شما را وارد چالش کند. زیرا که گزارشات اختصاصی و مورد نیاز شما در نرم افزار وجود ندارد و دچار مشکل میشوید.
نرم افزار جامع شاتوت این امکان را به شما میدهد تا هر گزارش اختصاصی که دارید روی سیستم اضافه شود تا نرم افزار ۱۰۰% نیاز های شما را بر طرف کند.

گزارشات مدیریتی

 

داشبورد مدیریتی

گزارشات حرف اول را در یک نرم افزار و سیستم حسابداری میزنند.
فرض کنید شما چندین شعبه دارید و گزارش سود و زیانی به تفکیک از تمامی شعبات تهیه کردید؛ اگر یک شعبه همیشه در زیان باشد آیا باز هم آن شعبه را نگه خواهید داشت؟ و یا اینکه فکر تازه ای خواهید کرد؟
یک نرم افزار خوب و کارآمد باید به شما گزارشاتی دهد که بتوانید در مورد کسب و کارتان تصمیم گیری کنید و نقاط قوت و ضعف مجموعه را به شما نشان دهد.
یکی از پرکاربردترین ابزار های نرم افزار شاتوت، داشبورد مدیریتی است که گزارشات متعدد و جامعی را در اختیار شما قرار میدهد.
به عنوان مثال شما با داشتن این امکان متوجه میشوید فروش کدام روز های هفته برای شما مفید تر بوده است، و یا در کدام ساعت روز شما فروش بیشتری داشته اید.
مثلا اگر فروش شما در صبح بهتر باشد متوجه خواهید شد که پرسنل شیفت شب شما ممکن است آنطور که انتظار دارید فعالیت ندارند و باید تصمیم جدیدی بگیرید.

باشگاه مشتریان

 

باشگاه مشتریان مفید و کارآمد

نرم افزار باشگاه مشتریان خوب باید سناریو های مختلفی برای مشتریان شما داشته باشد تا در زمان های مختلف دست شما در این موضوع باشد و به افزایش فروش شما کمک کند.

برخی از امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان شاتوت

  • امکان تعریف سناریو های وفاداری بر مبنا دفعات خرید و مبالغ خرید به صورت پلکانی
  • امکان ثبت معرف برای هر مشتری و تخصیص درصد یا امیتاز ریالی به معرف
  • تنظیمات سناریو بر اساس متد های مختلف و منطبق بر نیاز مجموعه
  • پیامک رسان هوشمند
  • نظرسنجی
  • تگ گذاری
Rate this page