حسابداری ساده و روان
Accounting system

حسابداری ساده و روان

به سادگی هزینه ها، درآمد ها، پورسانت ها و بیعانه ها را مدیریت کنید
باشگاه مشتریان
CRM

باشگاه مشتریان

ارتباطی دائم و همیشگی با مشتریان خود برقرار کنید و از این طریق سود بیشتری کسب کنید

نرم‌افزار تخصصی سالن زیبایی می‌تواند با اهداف متفاوتی در اختیار شما قرار گیرد. خرید نرم افزار CRM و همچنین نرم‌افزار تخصصی سالن زیبایی یکی از مسائلی است که صاحبان سالن‌های زیبایی باید به آن توجه کافی داشته باشند. زیرا یک نرم‌افزار تخصصی سالن زیبایی کاربردی می‌تواند باعث جذب و تبدیل مخاطب به مشتری شود. برنامه‌ریزی، حسابداری، مدیریت کارکنان و بازاریابی همه مهارت‌هایی است که برای مدیریت سالن به آن نیاز دارند. یکی از مهم‌ترین وظایف مدیران سالن زیبایی مدیریت مالی سالن است. این روزها تمامی سالن ها برای مدیریت بهتر نیاز به یک سیستم نرم افزاری قوی دارند تا بتوانند امور روزمره و حسابداری خود را پیش ببرند و همچنین با توجه به بالا بودن سطح رقابت در صنف زیبایی داشتن یک سیستم ارتباط با مشتری موثر بسیار حیاتی و واجب شده است.

اگر صاحب سالن زیبایی هستید، به احتمال زیاد به دنبال یک نرم افزار حسابداری  متناسب با کارتان بوده اید. این یک کار بسیار خسته کننده و وقت گیر است، اما عدم استفاده از نرم افزار نیز میتواند باعث مشکلات مالی زیادی در کارتان شود. شاید با خود به این موضوع فکر کرده باشید که اصلا چرا به یک نرم افزار مدیریت سالن زیبایی نیاز دارید؟ زیرا در این کار تنوع خدمات و تعداد بالای مشتریان باعث صرف زمان زیادی در حسابرسی آن ها می شود. لازم به ذکر است که بسیاری از صاحبان سالن های زیبایی برای توسعه کسب وکار خود اقدام به تاسیس شعبه های جدیدی کرده اند. بنابراین این شعبه ها مطمئنا نیازمند مواد و لوازم آرایشی و همچنین کارکنان جدید می باشند که تمام اینها خود دلیل محکمی برای استفاده از نرم افزار تخصصی سالن زیبایی است. نرم افزار مدیریت سالن زیبایی میتواند برای شما یک سرمایه گذاری عالی برای کسب و کارتان در سالن های زیبایی باشد. داشتن یک برنامه ریزی منظم برای تمام پرداختی ها و دریافتی ها، صرفه جویی در زمان و بسیاری از مزایای دیگر همه و همه سبب می شود تا مجاب به استفاده از نرم افزار تخصصی سالن زیبایی شوید.

نرم افزار شاتوت با تجربه ای طولانی و صنف سالن های زیبایی نرم افزاری را طراحی کرده است تا علاوه بر سادگی و روان بودن بتواند تمامی نیاز های این مجموعه ها را در هر دو بخش حسابداری و مدیریت ارتباط با مشتری برطرف نماید. این نرم افزار با نگاهی کاملا تخصصی و کامل گامی مهم در برآورده سازی کلیه نیازهای سالن ها و مدیران آن ها برای امور مختلف سالن داری برداشته است.

نگاهی به امکانات

بخش حسابداری:

۱-    امکان ثبت فاکتور و پیش فاکتور
۲-    چاپ یک فیش برای هر خدمت
۳-    امکان دسته بندی وتعریف خدمات و کالاها
۴-    ثبت اطلاعات پرسنل به همراه خدمات آن ها
۵-    امکان محاسبه پورسانت پرسنل
۶-    گزارش عملکرد پرسنل به صورت انفرادی و گروهی و در بازه های زمانی مختلف
۷-    امکان مدیریت پیش پرداخت ها ودریافت ها
۸-    مدیریت صندوق و بانک
۹-    مدیریت هزینه ها و پرداخت ها
۱۰-    مدیریت حساب اشخاص: مشاهده گردش حساب و مانده گیری و …
۱۱-    گزارش بر اساس فروش، صندوق، بانک، آرایشگر و خدمات
۱۲-    مدیریت انبار
۱۳-    سیستم مدیریت عروس 
۱۴-    سطوح دسترسی 
۱۵-    گرفتن خروجی اکسل
۱۶-    و بسیاری امکانات دیگر

بخش باشگاه مشتریان:

۱-    دسته بندی مخاطبین ۲-    طبقه بندی و گروه بندی اتومات مشتریان در دسته های مختلف مثلا مشتریان برنزی، نقره ای و طلائی ۳-    تعریف سناریوهای مختلف وفادارسازی مشتریان مانند امتیاز دهی به مشتریان بر اساس معرفی دوستان خود و یا بر اساس حجم خرید و … ۴-    ارسال و دریافت اتوماتیک سیستم نظرسنجی از طریق پیامک ۵-    دسته بندی مشتریان بر اساس تگ ۶-    پروفایل مشتری ۷-    مشاهده اطلاعات مشتری در هنگام تماس با سالن با استفاده از سیستم Caller ID ۸-    مشاهده سوابق خرید و اطلاعات عمومی مشتری در زمان خرید ۹-    پیامک رسان هوشمند بر اساس رویدادهای مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج، ارسال پیام بعد از خرید و … ۱۰-    سیستم قرعه کشی ۱۱-    امکان گزارش گیری از مشتریان بر اساس فیلترهای مختلف مانند مدت زمان گذشته از خرید، شغل، تعداد خرید و … ۱۲-    امکان استفاده از کارت های هوشمند باشگاه مشتریان ۱۳-    و بسیاری امکانات دیگر

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

برخی از مشتریان

همکاری شرکت شاتوت با برندهای مطرح سالن زیبایی در مشهد

۳.۵/۵ - (۶ امتیاز)