بلاگ

افزایش فروش در دوران رکود بازار
چگونه فروش خود را در زمان رکود بازار افزایش دهیم؟
1399/01/15

هنگام شرایط ناپایدار اقتصادی دغدغه تیم فروش و بازاریابی افزایش فروش در دوران رکود بازار است. اگر با تکنیک ها و استراتژی های مدیریت بحران بازار آشنا باشید براحتی می توانید در شرایط رکود بازار پیروز و سربلند شوید. بودجه بندی خود را مدیریت کنید و از تبلیغات مناسب استفاده کنید.

مشاهده
حسابداری مالی
حسابداری مالی چیست؟ تفاوت حسابداری مالی و مالیاتی
1399/01/09

حسابداری مالی پایه و اساس حسابداری است. در حسابداری مالی جمع آوری، طبقه بندی ،ثبت ، تلخیص و گزارش دهی نتایج معاملات مالی انجام می شود. اطلاعات مالی در قالب ترازنامه ها و صورت های سود و زیان را در اختیار اشخاص خارجی و ذی نفعان قرار می دهد.

مشاهده
تعریف حسابداری
علم حسابداری و انواع آن-اصول و فرآیندهای حسابداری
1399/01/06

حسابداری سیستمی است که اطلاعات مالی را ثبت و ذخیره می کند. با تجزیه و تحلیل داده ها گزارش ها و صورت های مالی را در اختیار مدیران برای تصمیم گیری بهتر قرار می دهد.

مشاهده
افزایش فروش اینترنتی فروشگاه انلاین
راه کارهایی برای افزایش فروش اینترنتی کسب و کارها
1398/12/29

تکنیک هایی برای افزایش فروش سایت فروشگاهی انلاین که به شما این امکان را می دهد تا مشتریان و سود خود را افزایش دهید.

مشاهده
بازاریابی تلفنی
بازاریابی تلفنی برای چه کسب و کارهای مفید است؟
1398/12/28

بازاریابی تلفنی روشی مستقیم برای برقراری ارتباط با مشتری است. این نوع بازاریابی با صرفه جویی در زمان ، بیشترین سود را برای شما دارد.

مشاهده
استفاده از OutputMessenger در دورکاری
اصول مشتری مداری و رفتار با مشتریان 
1398/12/22

امروزه مشتریان نقش مهمی در پیشرفت کسب و کار دارند. مدیران و کارکنان یک سازمان یا کسب و کار بایستی اصول مشتری مداری را برای جذب و نگهداری مشتری به خوبی پیاده سازی کنند.

مشاهده
نرم افزارهای لازم برای دورکاری
نرم افزارهای لازم برای دورکاری همکاران با یکدیگر
1398/12/20

با توجه به شرایط امروزی نیاز داریم که کارهای شرکت و سازمان خود را به صورت دورکاری انجام دهیم. برای برقراری ارتباط بین بخش های مختلف می توانیم از ابزارهایی به منظور ارتباط بین کارکنان استفاده نماییم. یکی از آن ها Microsoft Teams است..

مشاهده
امکانات باشگاه مشتریان
امکانات باشگاه مشتریان موفق
1398/12/19

سیستم باشگاه مشتریان بایستی دارای امکانات لازم و ضروری در زمینه تحلیل و گزارش گیری داده ها باشد.نرم افزار باشگاه مشتریان شاتوت علاوه بر اینکه این امکانات را دارد مدیران کسب و کارها می توانند شیوه های خاص خود را پیاده سازی کنند.

مشاهده
جذب و شیفته کردن مشتری
با این روش های ساده مشتریان را شیفته خود کنید!
1398/12/17

در بازار امروزی کیفیت محصولات راه مناسبی برای جذب و نگهداری مشتری نیست. شما نیاز دارید خدماتی به مشتریان اراده دهید که آن ها را شیفته خود کنید. نحوه خدمات رسانی شما تاثیر بسزایی در این امر دارد.

مشاهده
مدیریت کسب و کار  و ارتباط با مشتریان
تاثیر CRM در روابط بامشتریان در بحران کرونا
1398/12/14

با کمک نرم افزار CRM براحتی می توانید با توجه به اطلاعات دقیق از مشتریان پیشنهادهای شخصی سازی شده ای را در شبکه های اجتماعی ارائه دهید.

مشاهده