مزون جواد شادکام

عروس خانم ها حساسیت بسیار زیادی برای انتخاب لباس شب عروسی دارند و همه تلاش خود را میکنند تا در شب عروسی  در زیباترین لباس دیده شوند زیرا زیبایی لباس عروس تاثیر بسیاری زیادی در عکس های آلبوم عروسی دارد.
 عروس خانم ها برای پیدا کردن لباسی که مناسب آنها باشد به مزون ها، مغازه ها، پاساژها، فروشگاه های اینترنتی و شبکه های مجازی مراجعه میکنند. از آنجاییکه مزون ها دارای لباس های خاصی هستند نسبت به سایرفروشگاه هایی که به ارایه لباس عروس میپردازند کمتر در معرض دید هستند. لباس هایی که در مزون ها وجود دارند را شما نمیتوانید در سایر فروشگاه ها بیابید زیرا مزون ها لباس ها را به صورت انحصاری طراحی میکنند و برای مشتریان خود شخصی دوزی میکنند.


مزون ها خدمات ویژه ای به عروس خانم ها ارایه میدهند. شما میتوانید زمانی را از قبل رزرو کنید و سپس به مزون مراجعه کنید تا از وجود طراحان لباس در زمان حضور خود مطمئن باشید و از مشاوه های آنها برای انتخاب از بین لباسهای موجود یا سفارش لباس عروس شخصی دوزی شده استفاده کنید.
یکی از بهترین مزون های مشهد متعلق به اقای جواد شادکام میباشد. مزون جواد شادکام از در دسته مزون‌های خاص و VIP مشهد است که بسیار حرفه ای متناسب با فرم بدن و چهره مشتری برای آنها لباس را طراحی میکنند و به نظر مشتری اهمیت بسیار زیادی می‌دهند.
شما میتوانید برای دیدن نمونه  مزون شادکام در سال 1393 همکاری خود را با شرکت شاتوت آغاز کرده تا در جهت مشتری‌مداری، وفادار‌سازی مشتریان و ارتباط با مشتری، پیشرفت خود را داشته باشد. CRM نزدیک به 4سال است که در این مجموعه درحال استفاده می‌باشد. ساعت کاری این مزون از 8 صبح تا 9 شب می باشد همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05138428317تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس:
آدرس:
مشهد- سیمتری دوم احمدآبا- ابوذر 3 نبش ناصرخسرو یک - شماره 157