همکاری با سالن زیبایی آهنگ (مینیاتور سابق)

سالن زیبایی آهنگ هم به جمع مشتریان شاتوت پیوست.


سالن زیبایی آهنگ (مینیاتور سابق) با مدیریت سرکار خانم خاکسار با ارائه خدمات ویژه عروس VIP، میکاپ، شنیون، پاکسازی پوست، فر دائم مو، اکستنشن،تاتو، پدیکور، مانیکور و... به تازگی به جمع دوستان نرم افزار باشگاه مشتریان CRM شاتوت پیوسته است. 


عروس خانم ها با هنرمندی کادر مجرب این مجموعه در زیباترین شب زندگی خود میدرخشند و مشتریان عزیز سالن زیبایی آهنگ با خدمات کراتینه این مجموعه لذت موهای صاف و ابریشمی را تجربه میکنند. اگر زیبایی طرح های ناخن برایتان اهمیت دارد با خیال راحت میتوانید از خدمات کاشت ناخن به همرا دیزاین های شیک و خاص این مجموعه بهره ببرید. 

مشتری مدار سالن زیبایی اهنگ با نرم افزار شاتوت​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


حرفه ای ترین پدیکور در سالن های زیبایی متعلق به زیبایی آهنگ است. این مجموعه برای پدیکور از کوکتل استفاده میکند که باعث آبرسانی بیشتر به پوست پا می شوند و مرطوب کننده قوی پوست هستند. نمک دریایی موجود در کوکتل ها لایه برداری از پوست را به صورت طبیعی انجام می دهند و باعث پاکسازی پوست می شوند و به شفافیت پوست پا کمک می کنند. این مواد خوشبو کننده و جوان کننده پوست هستند. خستگی و استرس را از بین میبرند و ضد افسردگی هم هستند. کوکتل ها با خاصیت ضد التهابی که دارند برای تسکین و از بین بردن سوزش پوست پا مناسب هستند. برای درمان و ترمیم ترکهای کف پا مناسب هستند. دارای مواد ضدعفونی کننده برای از بین بردن میکروب ها و قارچ های پا هستند پدیکوری جذاب و قیمتی استثنایی را در سوپر سالن زیبایی آهنگ تجربه میکنید.


شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستگرام زیبایی آهنگ به آدرس ahangbeautygroup@ و کانال تلگرام به آدرس t.me/ahangbeautygroup نمونه کارهای هنرمندانه این مجموعه را ببینید. همچنین در سایت بیاتو عروسی https://b2n.ir/nazaratzibayiahang نظرات مشتریانی که از خدمات این سالن زیبایی استفاده کرده اند را بخونید.


استفاده از راهکار‌های مشتری مداری نرم افزار مدییریت مشتریان شاتوت، ارائه خدمات به مشتریان سالن زیبایی آهنگ را برای آن ها لذت بخش تر میکند و مشتریان میتوانند از طیف وسیع خدمات آنها استفاده کنند. شرکت نرم افزاری شاتوت امیدوار است شاهد موفقیت روز افزون سرکار خانم خاکساری و تیم حرفه‌ای مجموعه آهنگ در سایه الطاف پروردگار باشد.
 

شماره تماس:
آدرس:
دانش آموز 3، نبش چهارراه اول سمت راست پلاک 64