پاویون صفدری


پاویون صفدری پدر شیشلیک شاندیز


جناب آقای صفدری، بیش از نیم قرن است که با سوابق درخشانی از جمله ثبت شیشلیک شاندیز به ارائه خدمات در زمینه گردشگری و پذیرایی در شهر مقدس مشهد به گردشگران و زایرین عزیز می‌پردازند. ایشان که به پدر شیشلیک شاندیز شهرت دارند با هدف دسترسی آسان و کیفیت برتر، در چشم اندازی بی نظیر گامی فراتر نهاده و پاویون صفدری را در مروارید گوهرشاد واقع در بلوار جانباز مشهد راه اندازی کرده اند.
پاوین صفدری با بهترین و زیباترین چشم انداز و لذت غذای سالم و لذیذ ایرانی خاطرات دلنشینی را برای شما رقم میزند. پاویون صفدری با حفظ و تداوم در طبخ انواع غذاهای اصیل ایرانی به شیوه سنتی طعم لذت بخشی را برای مهمانان خود به ارمغان می-آورد.
پاوین صفدری به صورت روزانه پذیرای مراسم های مختلف خانوادگی و ویژه ارگان ها و سازمان هاست. با برگزاری مراسم در پاویون صفدری در دل مروارید، گنجینه بی نظیری از طعم غذای اصیل ایرانی برای مهمانان خود به ارمغان می آورید.

 

 

همکاری نرم افزار حسابداری شاتوت با پاوین صفدری


این مجموعه از سال 1396 و در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان همکاری خود را با گروه نرم افزاری شاتوت آغاز کرده است و در حال حاضر از نرم افزار رستوران‌داری شاتوت برای مجموعه خود استفاده می‌کنند.
گروه نرم افزاری شاتوت موفقیت هرچه بیشتر این مجموعه را از خداوند منان خواستار است.

شماره تماس:
تارنما:
آدرس:
مشهد، جانباز 5/1، طبقه شانزدهم، برج مروارید