گوفر چوب

مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب

وجود برخی از وسایل در منزل برای داشتن دکوراسیون داخلی زیبا امری ضروری است. مبلمان یکی از این وسایل است که طرح و نقش آن در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه موثر است. طرح مبلمان در سلامتی جسمی، راحتی و آرامش روحی انسان نقش بسزایی دارد. از اینرو طراحان مبلمان برای طراحی علاوه بر زیبایی ظاهری  و کیفیت، ارگونومی یا مهندسی فاکتورهای انسانی را نیز در نظر می گیرند. کیفیت مبل ساخته شده به نوع چوب و کلاف آن بستگی دارد. اگر مبل ساخته شده ازمواد بی کیفیت باشد به مرور زمان خراب می شود و باعث نارضایتی شما از شرکت تولیدکننده می شود.

یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولید مبلمان مدرن و دکوراسیون داخلی شرکت گوفر چوب است. این شرکت فعالیت خود را در زمینه دکوراسیون داخلی در سال 1370 آغاز نمود. در سال های اخیر تولیدات خودد را در حیطه تجهیزات و مبلمان مدرن گسترش داد.

 


گوفر چوب با بهره گیری از مدیریت نوین در فضایی بالغ بر 4000مترمربع، محصولاتی مدرن و با کیفیت از مواد اولیه درجه یک و منحصربفرد با کمک نیروهای متخصص و در اختیارداشتن ماشین آلات و تجهیزات صنعتی پیشرفته را به مشتریان خود ارائه می دهد. گوفر چوب تلاش می کند با بهبود مستمر و برنامه ریزی دقیق محصولاتی خاص تولید کند تا طیف گسترده از نیازهای و سلایق مشتریان را در زمینه دکوراسیون داخلی و مبلمان برآورده سازد.


 گوفرچوب در زمینه تولید مبلمان راحتی ، سرویس خواب، سرویس ناهارخوری، میزعسلی، میزتلویزیون،میزتحریر،جاکفشی،کمدلباس و کتابخانه فعالیت دارد. با مراجعه به سایت گوفر چوب می توانید این محصولات را مشاهده نمائید. 


ما در گروه نرم افزاری شاتوت بسیار خرسندیم که این مجموعه بزرگ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان شاتوت را برا ی رسیدن به اهداف مشتری مدارانه خود انتخاب کرده است.

 

شماره تماس:
تارنما:
آدرس:
مشهد- خیابان سناباد بین سناباد 44 و 46