فروشگاه اسباب بازی نیکی شاپ


فروشگاه نیکی شاپ ارائه دهنده انواع اکسسوری، عروسک و اسباب بازی با بهترین کیفیت از برترین برندهای دنیا مانند: Nici , Tolo , Metoo ,Huile Toy و... میباشد. فروشگاه نیکی شاپ با تجربه 15 ساله، تخصص در زمینه گیفت و هدیه را به مراجعین خود در دو شعبه  واقع در برج آرمیتاژ و بلوار دانشجو مشهد ارائه میدهد. نیکی شاپ دارای محیط بسیار دل انگیزی میباشد که با ورود به آن متوجه حس خوبی که محیط و فروشنده های حرفه ای و با سلیقه فروشگاه به شما میدهند میشوید تا بتوانید خریدی خاطره انگیز داشته باشید.

شما میتوانید از نیکی شاپ  با خیال راحت برای کودکان و عزیزان خود خرید کنید زیرا محصولات ارائه شده در نیکی شاپ همگی اصل و دارای بهترین متریال هستند و از طریق قانونی و با داشتن نمایندگی انحصاری وارد شده اند. محصولات نیکی شاپ را در سایت آن به آدرس  https://nikigift.com  و پیج اینستگرامی nikishop_gift@ میتوانید مشاهده کنید و متوجه تنوع و خاص بودن محصولات این فروشگاه شوید. 

 

نرم افزار فروشگاهیی نیکی شاپ با شاتوت

این مجموعه از پکیج نرم افزاری باشگاه مشتریان بعلاوه سیستم فروش ، خزانه و انبار بهره میبرد. نیکی شاپ یکی از برترین مجموعه های فروشگاهی در زمینه CRM  و پیشرو در حوزه مشتری مداریست که از ابزارهای نرم افزاری CRM شرکت شاتوت بهره برده و توانسته است کیفیت و سرعت خدمات خود را بهتر نماید و به دلیل فروش بالای خود در حال راه اندازی شعبه سوم در مشهد میباشد. مجموعه شاتوت برای جناب آقای جاوید مدیریت این مجموعه آرزوی موفقیت روزافرون دارد.

 

شماره تماس:
تارنما:
آدرس:
شعبه یک: بلوار دانشجو-نبش دانشجو2 شعبه دوم: برج تجاری آرمیتاژ