ادغام شرکت های Adobe و Magneto

ادغام شرکت Adobe و Magento Commerce Cloud در سال 2018 رقم خورد تا اتفاقات خوب بیشتری بیفتد.
شرکت ادوبی به تازگی اعلام کرده است که ادغام Magento Commerce Cloud را به مجموعه شرکت های ادوبی با هدف ، ساختن تجربه تجارت ابری سازمان دهی شده انجام داده است.

آریل دنجر ، مدیر استراتژی تجارت در Adobe ، می گوید : "دیگر کافی نیست که شرکت ها فقط یک محصول عالی یا فقط یک مکان عالی داشته باشند ، ما به این مساله اعتقاد داریم که تنها مزیت رقابتی ما پایدار بودن و با دوام بودن ماست که واقعا میتواند در تجربه مشتری قرار بگیرد.

ادوبی در تجربه Cloud قادر می سازد مشتریان خود را برای ایجاد تجربه های واقعا پربار و متمایز در سراسر کل چرخه زندگی ، و در درجه اول از ایجاد این تجربیات به طور کامل از طریق شناسایی و اتصال به هر فرد در سطح بسیار شخصی استفاده نماید."

ادغام باعث شده است تا این شرکتها قادر باشند تا سه چیز کلیدی را ایجاد نمایند: 1- تجربه های خرید بسیار جذاب ، 2- ایجاد تجربه شخصی 3- پیش بینی نیازهای مشتری .

اول ، این ادغام اجازه می دهد تا شرکت ها برای ایجاد و مدیریت تجربه خرید خود در هر نقطه از سفر با مشکلی روبرو نشوند.

دوم ، ادغام با شرکت Adobe Target که توسط AI Adobe و فن آوری یادگیری ماشین ادوبی Sensei طراحی شده است - به شرکت ها اجازه می دهد تا با تجربه های مربوط به خرید مشتری ،که مرتبط با هر موضوع است ، شرکت بتواند مسیر هموار وفاداری مشتری را ، بهینه سازی شده تر طراحی کنند.

سوم ، تجزیه و تحلیل و پیش بینی در Adobe Analytics ، به کاربران این اجازه را میدهد تا داده های مشتریان را برای نظارت بر الگوهای و پیش بینی رفتارهای آینده ، با توجه به شناسایی موانع مانند نیازهای حمل و نقل ویژه و کمبود موجودی ، تجزیه و تحلیل کند.

پیتر شلدون ، مدیر ارشد راهبرد تجارت در Adobe ، می گوید: "ادوبی و مگنتو در مورد تجارت مبتنی بر تجربه مشتری و تجارت به طور فزاینده ای نقش تعیین کننده ای در تجارب کلی برندها ایفا می کنند.
آخرین نسخه پلت فرم مگنتو ، که بر پایه Magento Commerce Cloud است، از جمله شامل ایجاد محتوای سایت و تجربه های تلفن همراه و همچنین افزایش مدیریت اطلاعات و بررسی محصولات میباشد.

د.