فیلترینگ-پیشرفته-مشتریان

فیلترینگ پیشرفته مشتریان

جستجوی سریع و روان

  • نام زیرسیستم:  

فیلترینگ پیشرفته اشخاص

  • مورد استفاده:

این بخش جهت گزارش‌گیری از مشتریان، ارسال پیام و اجرای برنامه‌های متنوع مشتری‌مداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • شرح کاربرد:

   در باشگاه مشتریان حتما نیاز خواهید داشت که برای مشتریان برنامه‌هایی با توجه موارد مختلفی نظیر مناسبت‌های شغلی و عمومی، مدت زمان گذشته از خرید، تعدادخرید، محصول، مناسبت‌های شخصی و ... داشته باشید. و باید به یاد داشته باشید که در  CRM، بدون گزارش‌گیری به این سبک خیلی نمی‌توانید روی برنامه‌های مشتری‌مداری و تبلیغاتی مانور دهید.

   فیلترینگ پیشرفته مشتریان از آن دست امکاناتی است که گزینه‌های متنوعی را برای اجرای برنامه‌های مشتری‌مداری در اختیار شما می‌گذارد. با استفاده از این سیستم شما می‌توانید با فیلترهای مختلفی به لیستی از اشخاص دسترسی داشته باشید آن را چاپ کنید،خروجی اکسل بگیرید، ارسال پیام داشته باشید، با آن‌ها تماس تلفنی بگیرید، به آن‌ها اعتبار خرید بدهید یا هر برنامه دیگری که ممکن است در اجرای CRM و برنامه‌های مشتری‌مداری خود و در باشگاه مشتریان خودتان لازم دارید اجرا کنید.

در نهایت باید بدانید برای یافتن یک شخص در میان هزاران فرد تعریف شده در گنجینه اشخاص سازمانتان راهی جز استفاده از فیلترینگ ندارید

فیلترینگ پیشرفته به شما این امکان را می‌دهد که به صورت تکی یا ترکیبی با استفاده از فیلترها به جستجوی اشخاص بپردازید و برای آن‌هات پیام ارسال کنید و همچنین به آن‌ها اعتبار خرید در یک محدوده زمانی اعطا کنید.

فیلتر ها شامل :

نام ونام خانوادگی

سن، تحصیلات، تاهل، جنسیت، موقعیت مکانی، شهر، گروه و نحوه آشنایی

تاریخ ثبت نام ،تولد، ازدواج و تولد همسر

تاریخ آخرین خرید، مبلغ خرید، میانگین خرید، مبلغ خرید در یک بازه، مدت زمان گذشته از آخرین خرید و ...

 جستجو براساس معرف، تگ و محصولات خریداری شده در فاکتور 

  • چطور می‌توانم زیرسیستم فیلترینگ پیشرفته مشتریان را بسته خود اضافه کنم؟

فیلترینگ پیشرفته جز اصلی سیستم می‌باشد و در همه بسته‌های تهیه‌ شده وجود دارد.