rft200

کارت های وفاداری

سخت افزار برای شناسایی مشتری

  • نام بخش

         کارت‌های وفاداری

  • مورد استفاده:

         استفاده به عنوان کارت اشتراک در باشگاه مشتریان جهت ایجاد حس خوب در مشتری و همچنین اجرای برنامه‌های وفاداری

  • کارت‌های وفاداری چه امکاناتی دارد و چه استفاده‌ای دارد؟

یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین ابزارهای باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری در دنیا کارت‌های وفاداری هستند که در کسب‌وکارهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و می‌گیرد. استفاده از کارت‌های عضویت یک روش مرسوم و نسبتاً قدیمی در اجرای برنامه‌های باشگاه مشتریان است و کسب‌وکارهای زیادی از آن‌ها استفاده می‌کردند برای مثال در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها یک کارت عضویت وجود داشت که برای هر بار استفاده از خدمات مجموعه علامتی در آن زده می‌شد و پس از چند بار مراجعه یک کافی رایگان میهمان کافی‌شاپ بودید و یا در برخی مؤسسات آموزشی کارت‌هایی تهیه می‌شد که مشتریان آن را جهت معرفی مجموعه و دریافت امتیاز به دوستان خود می‌دانند و درازای خرید آن‌ها امتیاز و تخفیف دریافت می‌کردند.

امروزه به لطف تکنولوژی و فناوری اطلاعات استفاده از این کارت‌ها برای باشگاه مشتریان بسیار راحت‌تر و فراگیرتر شده است و تقریباً همه کسب‌وکارها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

کارت‌های هوشمند امروزی با تکنولوژی‌های مختلفی ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرند و هدف همه آن‌ها ایجاد یک حس وفاداری و احساس خوب در مشتریان است. امروزه کارت‌های RFID، مغناطیسی، بارکدی  و یا کارت اشتراک معمولی (PVC ساده) در حال استفاده است.

کارت‌های اشتراک را  می‌توانید برای یک برنامه امتیازی در اختیار مشتریان خودتان قرار دهید و به ازای هر بار خرید مبلغی را به عنوان اعتبار در آن ذخیره کنید تا مشتری برای خریدهای بعدی خود از آن استفاده کند و به‌نوعی ایشان را برای داشتن انگیزه‌های خرید بعدی ترغیب کنید.

اگر می‌خواهید تبلیغات خود را به‌صورت دائمی در جیب مشتریان خود داشته باشید استفاده از این کارت‌ها در دستور کار خود قرار دهید، همچنین برای اعطای تسهیلات به مناسبت اعیاد، مناسبت‌های شخصی و یا کمپین‌های بازاریابی نیز می‌توانید کارت‌های مختلف هوشمند عضویت را مورداستفاده قرار دهید.

  کارت های وفاداری

  • چه اصنافی می‌توانند از کارت‌های وفاداری استفاده کنند؟

       فروشگاه‌ها، مراکز خدماتی مثل کلینیک‌ها، آژانس‌ها، سالن‌های زیبایی و هرجای دیگری که با مشتریان مصرف‌کننده در ارتباط هستند و می‌خواهند کارت‌های خود را در اختیار دسته‌های مختلف مشتریان قرار دهند می‌توانند در کنار خرید نرم‌افزار CRM خود خرید کارت‌های عضویت را نیز قرار دهند.

شایان ذکر است بسته به نوع کارت انتخابی باید دستگاه کارت خوان مرتبط نیز تهیه شود.

  • چطور می‌توانم کارت‌های وفاداری را تهیه کنم؟

ماژول نرم‌افزاری این بخش در تمامی بسته‌های شاتوت موجود است و برای تهیه کارت‌ها باید با شرکت تماس بگیرید تا مشاوران راهنمایی لازم را انجام دهند.

کارت VIP