پنل-تخصصی-و-ویزه-سالن-های-زیبایی

پنل تخصصی عروس

پنل تخصصی و ویژه سالن های زیبایی

 

  • نام زیرسیستم:  

زیرسیستم تخصصی عروس

  • مورد استفاده:

این سیستم ویژه سالن‌های زیبائی و برای ثبت و کنترل ارتباط با عروس ایجاد شده است.

  • زیرسیستم تخصصی عروس چه کاربردی دارد؟

   یکی از اصنافی که به شکل کاملا ویژه‌‌ای در شرایط رقابتی بازار قرار دارد و هر لحظه خطر از دست دادن سهم خود از بازار را احساس می‌کند صنف سالن زیبایی و خدمات زیبایی و آرایشی خانم‌ها و آقایان است.
این صنف با توجه به تعدد مراکز ارائه خدمات و نیز افزایش چشمگیر سطح خدمات مورد نیاز مشتریان با سرعت بالایی در حال توسعه است.

هر روز نیز شاخه‌ای از خدمات جدید و خاص در راستای مشتری‌مداری و بدست آوردن سهم بازار توسط فعالان در آن ایجاد و ارائه می‌شود.
در این بین باتوجه به افزایش سطح توقعات مشتریان و نیز پیچیده‌تر شدن و وسعت یافتن فرایندها و شرایط کاری نیازبه یک سیستم جامع به منظور تسهیل امور داخلی و کمک به بحث مشتری‌مداری این مجموعه‌ها بیش ازپیش احساس می‌شود.

باشگاه مشتریان تخصصی سالن های زیبایی

ما در شرکت شاتوت با افتخار و پس از چندین سال فعالیت موفق در سالن‌های زیبایی متعدد محصول CRM و باشگاه مشتریان خود را برای این صنف به شکل تخصصی تغییر داده‌ایم.

با اضافه کردن چندین امکان کاربردی در سیستم فروش ، انبار و باشگاه مشتریان این صنف محصولی را ارائه کردیم که به طور جامع کلیه نیاز های این صنف را پوشش داده و سعی داریم با خدمات پس از فروش مناسب نسبت به اجرای آن همچنان متعهد باشیم.
 

زیرسیستم تخصصی عروس نیز از جمله آن امکاناتی است که توسط آن می‌توانید اطلاعات عروس شامل تاریخ مراسم، نوع مراسم، آرایشگر،قرارداد،پارت و بسیاری از جزیئات دیگری را که سالن‌ها با آن ارتباط دارند ثبت کرده و از عروس‌ها گزارش گرفته و نیز قرارد آن‌ها را بصورت سیستمی چاپ کنند.

  • زیرسیستم تخصصی عروس برای چه اصنافی مناسب است؟

این سیستم بصورت تخصصی برای سالن‌های زیبائی تولید شده است.

  • چطور می‌توانم زیرسیستم تخصصی عروس را به  بسته خود اضافه کنم؟

برای استفاده از زیرسیستم تخصصی عروس می‌توانید آن را به بسته CRM خود اضافه نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول با شرکت تماس بگیرید.