وب-اپلیکیشن-باشگاه-مشتریان

وب اپلیکیشن باشگاه مشتریان

  • نام بخش: 

وب اپلیکیشن باشگاه مشتریان          

  • مورد استفاده:

         با استفاده از این بخش مشتریان می‌توانند میزان تسهیلات خودشان در باشگاه مشتریان را ببینند، اطلاعات خودشان را اصلاح کنند و بسیاری امکانات دیگر

  • زیر سیستم وب اپ باشگاه مشتریان  چه امکاناتی دارد و چه استفاده‌ای دارد؟

شروع و استارت یک باشگاه مشتریان با مشتری آغاز می‌شود بدین معنی که تا زمانی که اطلاعاتی از مشتریان در دسترس شما نباشد نمی‌توانید سناریوها وبرنامه‌های وفاداری خودتان را به خوبی اجرا کنید.

وب اپ باشگاه مشتریان می‌تواند راهی باشد برای دریافت اطلاعات مشتریان و ثبت نام آن‌ها در باشگاه مشتریان، همچنین در این بخش که به صورت اینترنتی در اختیار مشتری شما قرار می‌گیرد مشتری می‌تواند علاوه بر ثبت‌نام در باشگاه از سوابق خرید خود، امتیازها و تسهیلات خود و سایر اطلاعاتی که نیاز دارد مطلع شود.

برای اینکه بهتر متوجه شوید که وب اپ باشگاه مشتریان چگونه عمل می‌کند، تصور کنید از فروشگاهی خریدی را انجام می‌دهید، برای شما یک پیام حاوی لینک وب اپلیکیشن باشگاه مشتریان ارسال می‌شود، با کلیک کردن روی آن وارد فضای باشگاه مشتریان وب سایت می‌شوید و با ورود به پروفایل خودتان می‌توانید اطلاعات خودتان را تکمیل و یا اصلاح کنید و همچنین از سوابق خریدتان و گروه تان در باشگاه مشتریان مطلع شوید.

  • زیر سیستم باشگاه مشتریان  برای چه اصنافی مناسب است؟

این بخش معمولاٌبرای مجموعه‌هایی استفاده می‌شود که بخشی را در وب سایت خودشان به باشگاه مشتریان تخصیص می‌دهند.

  • چطور می‌توانم زیر سیستم وب اپلیکیشن باشگاه مشتریان را تهیه کنم؟

برای استفاده از این بخش می‌بایست با هماهنگی واحد فنی شاتوت وب اپلیکیشن باشگاه مشتریان را به سایت خودتان اضافه کنید و برای سرور نرم‌افزار خود ip static  تهیه کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از ip static  و بدون نیاز به اتصال به وب سایت از این بخش استفاده کنید.

و نکته بعد اینکه شما می‌توانید زیر سیستم وب اپ باشگاه مشتریان را به نرم‌افزار خریداری شده خودتان اضافه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این زیر سیستم با ما تماس بگیرید.