مقالات

با استفاده از نرم افزار سالن زیبایی کسب و کار خود را متحول کنید.!

نرم افزار سالن زیبایی

نرم افزار حسابداری ویژه مشاغل مختلف بر اساس نیازمندی‌های طبقه بندی شده هر صنف طراحی شده و با ارائه امکاناتی از قبیل عملیات فاکتور، بانک و چک، عملیات حسابداری ، کالا و انبار  متناسب با قوانین مالیاتی برای اصناف مختلف فراهم گردیده است. نرم ‌افزار سالن زیبایی بر اساس نیازهای سالن های زیبایی خصوصی شده است و بخش صندوق سالن زیبایی، مدیریت آرایشگرها و مدیریت تمامی خدمات قابل ارائه در سالن زیبایی را دارا است.

مدیریت سالن زیبایی کار ساده ای نیست و اگر ویژگی‌های یک مدیر موفق را نداشته باشید نمی‌توانید به سادگی از پس آن برآیید. در واقع داشتن سامانه مدیریت سالن زیبایی و نوبت دهی آنلاین به شما کمک می‌کند تا کار سالن را به بهترین شیوه ممکن مدیریت کنید.

استفاده از نرم افزار حسابداری آرایشگاه یک قدم مناسب برای بهبود بخشیدن به سیستم حسابداری سالن زیبایی شما است. امروزه آرایشگاه‌ها و سالن زیبایی بسیار مدرن‌تر شده و خدمات بیشتری را ارائه می‌دهند. بر همین اساس با توجه به تنوع خدمات و تعداد پرسنل، نیاز به نرم افزار حسابداری مخصوص آرایشگاه زنانه یا مردانه در سالن‌های زیبایی احساس می‌شود.

یک نرم افزار نوبت دهی در آرایشگاه ممکن است با اهداف مختلفی مثل نوبت دهی آنلاین، حسابداری یا مدیریت ارتباط با مشتری طراحی شده است در حال حاضر نرم افزارهای تخصصی مختلفی برای آرایشگاه‌ها وجود دارد که هرکدام در زمینه خاصی خدمات خود را ارایه می‌کنند. استفاده از این نرم افزارها به آرایشگاه‌ها این امکان را می‌دهد که ضمن افزایش بهره‌وری کارکنان و جلب رضایت حداکثری مشتریان، فروش خود را افزایش دهند؛ به همین یافتن نرم افزار جامعی که بتواند تمام نیازهای یک آرایشگاه را تامین کند بسیار مهم است.

 در این مطلب ۴ نرم افزار برتر به صورت تخصصی به آرایشگاه‌ها خدمت می‌دهند.                         

نرم افزار چهره

نرم افزار چهره اولین و کارآمدترین نرم افزار در زمینه آرایشگاهی می باشد که به صورت انحصاری در این زمینه طراحی شده است. در نرم افزار چهره کار و اطلاعات و کد مشتری آرایشگاه محاسبه می‌شود. با توجه به اطلاعات ثبت شده کلیه گزارشات، نمودارهای مالی، محاسبه کارکرد کارکنان و سالن قابل استخراج است

نرم افزار رخساره

نرم افزار رخساره مخصوص آرایشگاه‌ها و آموزشگا‌ه‌ها درست شده است وکاربرد دیگری ندارد. نرم افزار رخساره به گونه ای طراحی شده که کار برای سالن زیبایی را بسیار آسان کرده است. در نرم افزار رخساره امکان استفاده از تمام زبان های راست چین و حتی ویرایش کلمات در تمامی فرم‌های نرم افزار وجود دارد

پلنوین

نرم افزار پلنوین به مشتریان و مخاطبان سالن زیبایی این امکان را می‌دهد تا بدون تماس از طریق صفحه اینترنتی درخواست رزرو کنند. با استفاده از پلنوین یک وب سایت هدفمند و کاربردی خواهید داشت.

نرم افزار هلو ویژه آرایشگاه و سالن زیبایی

 

نرم افزار هلو ویژه آرایشگاه و سالن زیبایی

امروزه آرایشگا‌ها و سالن های زیبایی بسیار مکانیزه شده و خدمات  بیشتری را به مشتری خود ارائه می‌دهند برهمین اساس با توجه به نوع خدمات و تعداد پرسنل، نیاز به یک نرم افزار حسابداری امور حسابداری و داخلی آرایشگاه مثل نوبت دهی، ارسال پیامک نوبت به مشتریان، محاسبه پورسانت و کنترل خدمات انجام شده توسط آرایشگران نیاز است.

برای مطالعه:

نرم افزار حسابداری فروشگاهی چیست؟

نرم افزارمدیریت سالن زیبایی برای چه سالن هایی مناسب است؟

  • آرایشگاه‌های زنانه
  • پیرایشگاه‌های مردانه
  • سالن مانیکور و پدیکور
  • سالن‌های کوتاهی مو و شنیون
  • سالن‌های رنگ، مش و لایت
  • سالن‌های هاشور و میکروپیگمنتیشن
  • سالن‌های اکستنشن مو و مژه

نرم افزارمدیریت سالن زیبایی

 

برترین ویژگی‌های نرم افزار  سالن زیبایی

ثبت سوابق مشتری

در نرم افزار مدیریت آرایشگاه و سالن زیبایی، هر مراجعه کننده برای خود دارای یک پرونده اطلاعاتی است، به راحتی می‌توان امور انجام شده در هر مراجعه را در پرونده مشتری ثبت کرد.

تعریف خدمات سالن زیبایی

به سادگی خدمات گوناگون آرایشی را به تفکیک آرایش مو، آرایش چهره، ناخن، پاکسازی پوست را می‌توان تعریف کرد. و شاهد رشد سالن زیبایی شد.

نرم افزار نوبت دهی سالن زیبایی

نرم افزار نوبت دهی سالن زیبایی این امکان را می‌دهدکه اطلاعات مشتریان کاملا حرفه‌ای و منظم گردآوری شود. تا در آینده از طریق ارسال پیامک یا ایمیل، مشتریان را در جریان آخرین تغییرات ساعت کار سالن، خدمات جدید و تخفیف‌های احتمالی که برای آنها در نظر گرفته شده است قرار دهد. نرم افزار نوبت دهی سالن زیبایی در برقراری ارتباط هدفمند با مشتریان و اعتمادکردن آنها، و دعوت مشتری به سالن نقش مهمی دارد.

با کمک نرم افزار نوبت دهی می‌توان به بهترین شکل نوبت مراجعه مشتریان را تنظیم کرد، یادآوری مشتری وظیفه برنامه است. یک روز قبل یا زمان نوبت مشتری، با پیامک به مشتری و آرایشگر اعلام می‌گردد. با این کار زمان انتظار مشتری به حداقل ممکن می‌رسد. به این ترتیب کارها نظم پیدا می‌کند وکارکنان هم بدون استرس می‌توانند وظایف خود را انجام دهند.

یکی از مزایای نرم افزار نوبت دهی سالن زیبایی امکان نظارت بر عملکرد کارکنان است که نشان می‌دهد در ساعات اداری چقدر کار می‌کنند. تا بتوانند آن را بهتر مدیریت کنند، و بهره‌وری کارکنان را افزایش دهد.

با روش نوبت دهی تعداد نوبت‌های کنسلی کاهش چشمگیری دارد، پس ازکنسل شدن هر نوبت اتوماتیک وقت آزاد شده تا فرد دیگری بتواند آن را رزرو کند که روی سطح درآمد سالن زیبایی تاثیر مستقیم دارد.

بیشتر بخوانید:

نرم افزار حسابداری فروشگاهی چیست؟

نرم افزار  سالن زیبایی

 

اهمیت حسابداری در سالن زیبایی

یکی از مهمترین بخش هایی که نیاز به مدیریت دارند، بخش حسابداری و امور مالی سالن زیبایی است. در گذشته سالن‌ها تمامی امور مالی سالن را به طور دستی در فتر مالی یادداشت میکردند و آمار و ارقام با هم همخوانی نداشت. امروزه وجود نرم افزار حسابداری برای تمام کسب و کارها به ویژه سالن های زیبایی از فواید بسیاری برخوردار است.

زمانی که سالن زیبایی توسط بیش از یک نفر اداره می‌شود به طبع تعداد فعالیت و فرایند حسابداری سالن زیاد می‌شود؛ پس یک سیستم که تمام خدماتی که شما در سالن انجام می‌دهید و بابت آن پول دریافت یا پرداخت می‌کنید مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که تمام عوامل هزینه و درآمد به خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نوبت دهی دقیق و بسیار آسان به همراه مدیریت مالی آرایشگاه نرم افزار سالن آینده را به کاملترین نرم افزار تبدیل کرده است. کاربری راحت ونوبت دهی بسیار آسان از امتیازات این نرم افزار است.

نرم افزار آرایشگاه کمک می‌کند تا بدون حضور در محل سالن زیبایی مدیریت را به خوبی برد.

در هر لحظه می‌توان گزارش آنلاین فاکتورها و کارکرد پرسنل را در گزارشات تفضیلی وجداگانه و یا حتی در یک گزارش تجمیع شده مشاهده کرد. در نرم افزار آینده به راحتی می‌توان سالن را بصورت مجزا و از هم تفکیک شده مدیریت کرد. هر کارمند و میز مشخص نوبت دهی مخصوص به خود را دارد.

کلیک کنید.!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *