فروشگاه آنلاین شاتوت

فروشگاه آنلاین شاتوت

شعبه ۲۴ ساعته شما

همیشه و همه جا در دسترس مشتریان باشید
technology
تکنولوژی روز برنامه نویسی

فناوری روز دنیا

سایت فروشگاهی شاتوت با استفاده از یکی  به روزترین فناوری های روز دنیا تولید و  بهینه سازی شده است، که باعث سرعت بالا و بهینه بودن سئو سایت می شود

sync
در لحظه و کم هزینه

ارتباط آنی با حسابداری

با این ویژگی دیگر نیازی به یک انبار جداگانه برای سایت نخواهید داشت و  مشکلات موجودی، تعریف کالا، قیمت گذاری و ... همگی برطرف می شود

userfriendly
بدون نیاز به دانش IT

کاربری آسان

کاربری آسان و انعطاف پذیری در منو های سایت و نیز راه اندازی آسان یکی از ویزگی های بارز موجود در فروشگاه آنلاین شاتوت است که آن را متمایز می سازد

support
همیشه پاسخگو هستیم

پشتیبانی همه روزه

مهم ترین عامل انتخاب یک شرکت برای تامین یک سرویس نرم افزاری پشتیبانی پاسخگو و در دسترس آن است که می تواند الویت اول انتخاب باشد

برخی از کاربران فروشگاه آنلاین شاتوت

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان شرکت با ما تماس بگیرید

معرفی فروشگاه آنلاین شاتوت

توضیحات تکمیلی در مورد نرم افزار فروشگاه آنلاین شاتوت

فروشگاه ساز آنلاین

با آنلاین شدن کسب و کارها و رواج خرید اینترنتی میان مردم، نیاز به متخصصین حوزه بازاریابی دیجیتالی و همچنین استفاده از استفاده از نرم افزارهایی مانند نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی  روز به روز افزایش یافته است. در حقیقت، با گسترش این امر، رقابت بیش از پیش شده که تنها راه حل پیروزی در این رقابت کمک گرفتن از کارشناسان این حوزه خواهد بود. البته استخدام چندین متخصص در هر زمینه نیاز به بودجه و سرمایه بسیار دارد. ولی آیا می دانستید با استفاده از یک نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی ساده، میتوانید فروشگاه انلاین خود را بسازید و تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید؟

برای ساخت یک پلتفرم فروش آنلاین، از ایجاد وبسایت گرفته تا بارگذاری محصولات، بهینه سازی، بازاریابی و … برای همه این کارها نیاز به مشاوره یا خدمات تخصصی مربوطه دارید. ولی مگر تا کجا میتوان این هزینه ها را آن هم در ابتدای شروع کسب و کار تامین کرد. با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز شاتوت، میتوانید به برنامه و بودجه بندی خود متعهد بمانید.

پیش از همه چیز، چرا به فروشگاه آنلاین نیاز خواهیم داشت؟

فروشگاه آنلاین

در دنیای مدرن امروزی، داشتن وبسایت دیگر یک مزیت محسوب نمیشود و چه بسا داشتن آن ضروری هم هست. در واقع، اهمیتی ندارد حوزه کسب و کار شما در چه زمینه است. وبسایت محلی است تا مشتریان بالقوه شما را پیدا کنند، شما با نیازهای آن ها آشنا شوید و در نهایت، اعتبارسازی کنید.

با توجه به این موارد، اگر تازه میخواهید فروشگاه انلاین خود را راه اندازی کنید یا بعد از مدت ها فرصت گسترش کسب و کارتان فراهم شده، قطعا زمان و بودجه بندی برایتان بسیار اهمیت دارد. علاوه بر آن، ممکن است ندانید باید از کجا شروع کنید. در چنین موقعیتی، استفاده از نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی میتواند چاره کار باشد.

اما مزایای استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز به این جا ختم نمیشود:

۵ مزیت بهره گیری از نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی

راه اندازی سریع تر فروشگاه

هر روزی که شما وبسایتی نداشته باشید تا محصولات خود را به مخاطبان بالقوه معرفی کنید، سه پارامتر زمان، پول و مشتری را از دست خواهید داد. اگر وبسایتی نداشته باشید، متوجه این امر نخواهد شد تا اینکه یکی برای خودتان بسازید.

بنابراین باید عجله کرده و پیش از آنکه بیشتر از آن دیر شود، فروشگاه انلاین خود را راه اندازی نمایید. ایجاد وبسایت و سپردن آن به یک متخصص طراحی فروشگاه اینترنتی ممکن است هفته ها و بعضا ماه ها به طول بیانجامد. ولی آیا میتوانید تا این حد منتظر بمانید؟ زمانی که میتواند برای شما سودآور بوده و فروش بیافریند؟ نرم افزار ساخت فروشگاه های اینترنتی آماده خیلی راحت و سریع وبسایت موردنظرتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

صرفه جویی در هزینه ها

بدون شک با کمک گرفتن از یک کارشناس، طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار حرفه ای پیش خواهد رفت؛ اما اگر بودجه کافی نداشتید چطور؟ باید دست روی دست بگذارید تا بالاخره روزی برنامه ریزی مالی تان به میزانی که میخواهید برسد؟ یا از همین امروز شروع کنید و با سود بدست آمده، وبسایت را توسعه دهید؟ نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی فارسی بسیاری هستند که سرویس های خوب و متناسبی را ارائه میدهد، یکی از این امکانات، نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی است، که با کمک آنها نه تنها در بودجه تان صرفه جویی میشود، بلکه کار خود را باکیفیت مناسبی شروع کرده اید.

یادگیری سریع تر نرم افزار

اگر مرتبه اولی است که صاحب یک وبسایت و فروشگاه انلاین میشوید، زمان کافی برای یادگیری تکنولوژی این اصول ندارید، نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی شما را از تمامی این موارد بی نیاز میدارد؛ زیرا تمامی گزینه ها، قابلیت ها و ویژگی هایی که یک وبسایت باید داشته باشد، در این نرم افزارها به صورت خیلی ساده و کاربردی تعبیه شده تا کاربر خیلی ساده بتواند از امکانات آن بهره مند شود.

پرکاربرد ترین و محبوب ترین قالب فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی تنها به کدنویسی محدود نمیشود. در واقع، طراحان وبسایت چندین و چند دوره را باید بگذارند تا بتوانند با طراحی های کاربردی و کاربرپسند آشنا شده که نه تنها برای فروشگاه بلکه برای مشتری کمک کننده باشند. اصولی که تجربه کاربری خوبی را برای مخاطب به یادگار بگذارد و به گونه ای توجه آنها را جلب کند که از صرف زمان خود در وبسایت شما برای دفعات بعدی دریغ نکنند.

قالب هایی که در بهترین نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی وجود دارند، به دلیل فروش بالاو محبوبیت آنها میان مشتریان پیشین روی این پلتفرم ها قرار گرفته اند که از همه مهم تر، موبایل فرندلی هم هستند.

بروزرسانی دائمی فروشگاه اینترنتی

اولین مزیت نرم افرار ساخت سایت فروشگاهی آپدیت کردن فروشگاه انلاین، بارگذاری محصولات جدید، تغییر در فرم سایت و … در وبسایت هایی که با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی شده اند، برای استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی ممکن است به آموزش نیاز داشته باشد؛ اما اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و فرصت یادگیری را ندارید، نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی تمام این کارها را برای شما ساده کرده است.

دیگر نیازی نیست مهارت خاصی بلد باشید یا به روشی خاص این کار را انجام دهید. با رسیدن به وبسایت مورد علاقه تان تنها چند دکمه فاصله خواهید داشت.

چطور بهترین نرم افزار فروشگاه اینترنتی را انتخاب کنیم؟

پیش از شروع روند، بهتر است روی یک کاغذ بنویسید دوست دارید فروشگاه انلاین شما چه شکلی باشد و چه ویژگی ها و قابلیت هایی را ارائه دهد. برای مثال، آیا تمایل دارید علاوه بر صفحات معرفی محصول و فروش آنها، وبلاگ هم داشته باشید و مطالبی را در وبسایت منتشر کنید؟ آیا میخواهید فروشگاه ساز انلاین به نرم افزارهای حسابداری متصل باشد تا مجبور به استفاده از یک نرم افزار حسابداری فروشگاه آنلاین مجزا برای این کار نباشید؟ گالری نمایش تصاویر، رنگ و فونت به چه شکل باشد، از چه رسانه های اجتماعی قرار است برای بازاریابی استفاده کنید و … . البته اگر تصوری در این زمینه ها ندارید، اشکالی ندارد. با بررسی وبسایت رقبا به اطلاعات ارزشمند بسیاری دست خواهید یافت و می‌توانید به راحتی با نرم افزار فروشگاه آنلاین آن‌ها را در وبسایت خود وارد کنید.

راحتی کار دیگر عاملی است که باید یک نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی آماده فراهم آورد. منظور از راحتی، سادگی کار با آنها، ابزارهای کاربردی و مناسب، گزینه هایی برای شخصی سازی هر چه بیشتر قالب های فروشگاه انلاین و … است.

پس از آن، قیمت نرم افزار فروشگاه آنلاین اهمیت پیدا میکنند. قیمت ها باید به گونه ای باشد تا با هزینه استخدام یک متخصص کدنویسی و طراحی فروشگاه اینترنتی رقابت کند؛ زیرا جدای از قابلیت ها، تنها با مقرون به صرفه بودن قیمت ها است که کاربر از آنها استفاده خواهد کرد.

و اما اساسی ترین عامل در انتخاب بهترین نرم افزار فروشگاه اینترنتی، پشتیبانی است. البته که سادگی کار با چنین پلتفرم هایی احتمال بروز خطا یا ایجاد مشکل را به حداقل میرساند؛ اما باز هم پشتیبانی ۲۴ ساعته میتواند خیال کاربر را از همه جهت راحت کند.

اگر متقاعد شدید استفاده از این نرم افزارها تنها راه مقرون به صرفه افزایش سوداوری برای شما است، به دنبال بهترین فروشگاه برای خرید آن هستید، پیشنهاد ما نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی شاتوت است.
اگر میخواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید، علاوه بر فروشگاه اینترنتی به یک نرم افزار CRM برای مدیریت ارتباط با مشتریان نیز نیاز دارید.

نرم افزار فروشگاه آنلاین شاتوت
طراحی فروشگاه اینترنتی, نرم افزار فروشگاه ساز

چرا فروشگاه انلاین شاتوت؟

فروشگاه شاتوت تمام مواردی که برای راه اندازی وبسایت به آن نیاز دارید را در بهترین کیفیت و با پایین ترین قیمت برای شما فراهم آورده است. فروشگاه با بهره گیری از سال ها فعالیت و تجربه درخشان خود در زمینه تکنولوژی، طراحی نرم افزار و ساخت فروشگاه انلاین متوجه وجود خلاء های موجود در نرم افزارهای مشابه شد. به همین منظور بر آن شدیم تا با فراهم آوردن این موارد در نرم افزار خود، سعی در ارائه خدمات حرفه ای و رفع نیازهای شما عزیزان نماییم.

برتری نرم افزار ساخت فروشگاه اینترنتی فارسی شاتوت، توجه به نیاز شما و اولویت قرار دادن آنها است. به همین منظور، با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، در تلاش ایم تا وبسایت خود را بدون نیاز به هر گونه دانش IT و نرم افزار مجزا و اضافه ای در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی کنید.

منظور از عدم ضرورت دانش مربوطه به طراحی وبسایت، سیستم ساده مدیریت وبسایت است. در واقع، با استفاده از خدمات ما، دیگر نیازی به نصب نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبار داری یا نرم افزار CRM به صورت جداگانه نخواهید داشت؛ زیرا تمامی این موارد در پلتفرم پیاده شده تا شما بتوانید به آسانی فروشگاه انلاین خود را مدیریت کنید.

اعتبار بالا و قیمت های پایین نیز برتری بعدی ما است. تاکنون افتخار همکاری با شرکت های سرشناس و مطرح بسیاری را در سطح کشور داشته ایم که این امر نشان از اعتماد این عزیزان و کیفیت خدمات ما دارد. البته کیفیت بالا و حرفه ای بودن سرویس دهی به معنای پرداخت هزینه های گزاف نیست؛ زیرا جلب رضایت شما، اولویت ما است. به همین منظور، مایلیم نیاز شما عزیزان را با هر بودجه ای در بهترین حالت ممکن برآورده کنیم تا هر چه سریع تر به سوداوری موردنظر برسید.

اگر شما نیز به یک نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز دارید که به نرم افزار CRM، حسابداری یا انباری متصل باشد، سیستم ساده آن شما را از آموزش های پیچیده ساخت و آپدیت وبسایت بی نیاز کند و در عین حال مقرون به صرفه باشد، همین حالا با ما تماس گرفته تا فروشگاه انلاین خود را در اسرع وقت راه اندازی کنید.

۴.۳/۵ - (۷ امتیاز)

13 دیدگاه در “فروشگاه آنلاین شاتوت

 1. ماریا خسروی گفت:

  این فروشگاه بسیار عالیه و همه نیاز های یک فروشگاه اینترنتی رو برطرف میکنه مخصوصا که به نرم افزار حسابداری هم متصل میشه

  1. ZARIF گفت:

   ممنون از لطف و محبت شما

 2. خادم گفت:

  خیلی خوشحالم که میتونم ازطریق شما یک وبسایت برای کارگاهم راه اندازی کنم قبلا یکی دوبار اقدام کردم ولی چون راهنمایی نداشتم موفق نشدم ممنون از کمک خوب تون

  1. ZARIF گفت:

   ممنون از شما

 3. شهلا دوایی گفت:

  از مزیت های فروشگاه اینترنتی اطلاع نداشتم واقعا از مقاله خوبتون ممنونم

  1. ماریا خسروی گفت:

   ❤️

  2. ZARIF گفت:

   خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم

 4. الهام عبدی گفت:

  سلام توی توضیحاتتون نوشتید امکان اتصال به سیستم یکپارجه رو داره. این سیستم یک پارچه چیه و چه کاربرد هایی داره ؟

  1. ZARIF گفت:

   سلام
   شما میتونید فروشگاه انلاین رو به سیستم حسابداری و باشگاه مشتریان متصل کنید

 5. آقاخانی گفت:

  این سیستمون زبانش چیه ؟ اگر یه وقت خواستیم تغییراتی توی فروشگاه بدیم، نیاز به برنامه نویس داریم ؟ چه بهتری سیستم شما نسبت به فروشگاههایی که با وردپرس ساخته میشه داره، که بخواییم این سیستم رو بخریم ؟

  1. ZARIF گفت:

   سلام
   زبان برنامه انگولار هست
   که به روزترین زبان برنامه نویسی دنیاست و به وسیله آن دیگر نیاز ندارید اپلیکیشن اندورید و IOS طراحی کنید
   زیرا این زبان و این فروشگاه انلاین قابلیت اپلیکیشن شدن را دارند
   و علاوه براین میتونید به سیسان حسابداری و باشگاه مشتریان شاتوت متصل کنید

 6. پوریا حبیبی گفت:

  من این فروشگاه رو از شاتوت خریدم و واقعا از کاراییش راضی هستم و قابلیت مهمی که نسبت به بقیه فروشگاه ساز ها داره این که به سیستم CRM و سیستم جامع فروشگاهی هم متصل میشه و به زاحتی میتونی باهاش یه مجموعه بزرگ رو مدیریت کنی

  1. Farhad گفت:

   باعث افنخاره که در خدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.