نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۰۵۱۳۸۴۸۵۶۳۲  تماس حاصل فرمایید. 

حسابداری رستوران">

معرفی نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت

دقیق ، سریع و آسان

نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت

 ویژه رستوران، فست فود، کافی شاپ و آبمیوه سرا

  

 

برای مدیریت کارآمد یک مرکز ارائه دهنده خدمات غذایی قطعا به یک نرم افزار حسابداری رستوران دقیق و جامع نیاز است تا علاوه بر پوشش تمام نیازهای اجرایی در بخش های مختلف اعم از انبار، آشپزخانه، صندوق و حسابداری از سرعت و قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار باشد. نرم افزار پیشخدمت با بررسی فرایند های داخلی رستوران ها و نگاهی دقیق به نیازمندی های صندوق، آشپزخانه و حسابداری و با تکیه بر سال ها تجربه اجرایی در این صنف طراحی و تولید شده است.

نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران علاوه بر بخش های فوق با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار  CRM (نرم افزار مدیریت مشتریان رستوران) که به آن مجهز است امکان ارتباط دائم  و همیشگی با مشتریان را فراهم میکند و به مجموعه ها این امکان را می دهد تا با داشتن باشگاه مشتریان بتوانند روابطی ماندگار تر را با مشتریان خود برقرار کنند یا با راه اندازی سایت امکان خرید فروشگاه آنلاین را فراهم کنند.(برای آشنایی با نرم افزار CRM و اطلاع از خرید نرم افزار CRM یا استعلام قیمت نرم افزار CRM می‌توانید به لینک آنها مراجعه کنید.)

نگاهی به امکانات

ثبت سریع فاکتور، انواع ثبت داخلی، پیک و بیرون بر، امکان دنگی دونگی کردن سفارش، تخصیص به پیک، منو بندی، ثبت اضافات، مشخص شدن نحوه تسویه، مشاهده اطلاعات و سوابق خرید مشتری در صفحه ثبت سفارش، انتقال مبلغ روی کارت خوان، کالرآیدی و …

تعریف انواع واحد تولید با پرینت مجزا ( آشپزخانه، بوفه، چای خانه، فرنگی و …)، طراحی پرینت های آشپزخانه، جداسازی چاپ مجدد، اصلاحیه و  اضافات سفارش، امکان دریافت پیام از صندوق، آمارنامه آشپزخانه و …

امکان تعریف چندین سالن، امکان تعیین چیدمان سالن ها، مدیریت مجالس و دفتر رزرو، مشخص شدن میز های باز و …

تعریف کدینگ حسابداری، ثبت اسناد، تعریف انبار،فرمول تولید، حواله بین انباری، گزارشات کامل، عملیات دریافت و پرداخت و …

کلیه امکانت موجود در CRM Basic َشاتوت شامل تعریف انواع سناریو های وفاداری، پنل پیامکی، کالرایدی، پروفایل مشتری و …

برخی از کاربران پیشخدمت

نظر مشتریان در مورد نرم افزار های شاتوت 

درخواست دموی  اختصاصی 

  آموزش بستن سال مالی در نرم افزار شاتوت
  آموزش نحوه ارسال پیامک در نرم افزار شاتوت

  توضیحات تکمیلی در مورد نرم افزار حسابداری رستوران شاتوت

  نرم افزار حسابداری رستوران

  آیا شما صاحب رستوران یا فست فود هستید و برای انجام کارهای حسابداری خود به دنبال نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود می‌ گردید؟ اگر این طور است، خواندن این مطلب برایتان مفید خواهد بود، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

  انجام کارهای حسابداری از همان زمان‌ های قدیم تا به الان یکی از نیازهای اساسی هر کسب‌ و کاری بوده است، چرا که با حسابرسی فعالیت‌ ها در طول یک دوره راحت تر می‌ توان برای ماه های آینده برنامه ریزی کرد و به طور کلی به یک نمای کلی از دخل و خرج در طول یک زمان می توان دست پیدا کرد.

  نرم افزارهای حسابداری مانند نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود و نرم افزار تحت وب رستوران داری شاتوت در چنین شرایطی به کمک به شما می آیند تا بتوانید با استفاده از فناوری های روز دنیا به راحتی کارهای محاسباتی خود را به انجام برسانید و حساب جیب خود را داشته باشید.

  نرم افزار حسابداری چیست؟

  Accounting Software یا همان نرم افزار حسابداری برنامه‌ ای است که می توان با آن تمام برنامه های مالی کسب و کار را پیگیری کرد.

  .( برای آشنایی بیشتر با نرم افزار حسابداری صنعتی یا نرم افزار حسابداری پخش مویرگی کلیک کنید.)

  تنوع این برنامه ها بسیار زیاد است و به نوعی می توان گفت سطح بندی می‌ شود، چرا که یک برنامه می تواند پیشرفته باشد و تمام قابلیت های مورد نیاز را پوشش دهد و برنامه دیگر تنها قبض و صورت حساب ها را ثبت کند. نرم افزار مدریت و حسابداری رستوران نیز از این قائده مثتثنی نیست و فعالیت‌هایی که باید در این مورد ثبت و پردازش شود در نرم افزار رستوران تقسیم بندی شدند.

  در واقع برنامه ای که ثبت صورت حساب و قبض را انجام می دهد ساده ترین نرم افزار در حوزه حسابداری محسوب می شود. در دسته دوم برنامه هایی مطرح می شوند که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و صندوق فروش را مدیریت می کنند.

  در نهایت به نرم افزارهای حسابداری شرکتی می رسیم که می توانند میزان استهلاک ابزار تولیدی را به صورت ماهانه تعیین کنند.

  بنابراین نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود، باید متناسب با نوع کسب و کار انتخاب شوند و تمام هدف طراحی این برنامه ها تسریع بخشیدن به روند کارهای حسابداری با استفاده از سیستم های کامپیوتری است.

  نرم افزار حسابداری شاتوت

  دلیل نیاز کسب و کارها به نرم افزارهای حسابداری

  نرم افزار حسابداری رستوران شاتوت

  تا به این جای مطلب به صورت کلی تعریف نرم افزارهای حسابداری را بیان کردیم. اما قبل از بررسی قابلیت ها و امکانات شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا اصلا به این نوع برنامه ها نیاز دارید. در ادامه چند دلیل اصلی این مورد را ذکر می کنیم:

  راندمان کاری با نرم افزارهای حسابداری بالا می رود

  هر کسی که یک کسب و کاری را اداره می کند فرقی نمی کند که آن کار کوچک باشد یا بزرگ، به هر حال به دنبال این است که با بهترین روش ممکن این کار را انجام دهد.

  با استفاده از نرم افزارهای حسابداری بخشی از این راه برای صاحبان مشاغل مختلف هموار می شود. شاید از خودتان بپرسید چگونه این اتفاق رخ می دهد.

  برای مثال با استفاده از یک نرم افزار رستوران  با کیفیت و کاربردی که قابلیت های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد دیگر لازم نیست حسابدار استخدام کنید یا حتی در صورت استخدام این روند سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

  از طرف دیگر با کمک نرم افزار رستورانی لازم نیست وقت زیادی را به انجام کارهای حسابداری اختصاص دهید و از پیچیدگی محاسبات کلافه شوید و در نهایت تنها وقت خود را هدر داده باشید، چرا که با استفاده از نرم افزارهای حسابداری این روند آسان می‌ شود.( پیشنهاد می‌شود نرم افزار سالن زیبایی را نیز مطالعه کنید.)

   

  بخش خودکارسازی کسب و کار قوت می گیرد

  در واقع هر اندازه که شرکت یا سازمانی بخش خودکارسازی یا اتوماسیون خود را تقویت کند می تواند در بازار بسیار بهتر از دیگر رقیبان عمل کند.

  اتوماسیون‌ سازی یک کسب و کار می تواند در کاهش خطا، هزینه ها و زمان انجام کارها تاثیر زیادی داشته باشد و در نهایت موجب یک نظم ساختاری می شود که همه این موارد می تواند در کنترل و مدیریت یک کسب و کار تاثیر بالایی بگذارد.

  نرم افزارهای حسابداری مانند نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت می توانند اتوماسیون سازی بخش مالی را انجام دهند و سهم مهمی در پیشرفت و پیشبرد اهداف یک کسب و کار داشته باشند.

  دیگر لازم نیست دغدغه امور مالیاتی را داشته باشید

  شاید یکی از دغدغه های صاحبان مشاغل، امور مالیاتی باشد که موظف هستند در پایان هر سال کارهای لازم در خصوص آن را انجام دهند و استفاده از یک نرم افزار حسابداری می تواند این نگرانی را از شما دور کند.

  اگر قابلیت ها و امکانات برنامه به اندازه ای باشد که بدون هیچ کار خاصی و مطابق با الگوریتم هایی که از قبل در برنامه طراحی شده است صورت های مالی را ثبت کند و مندرجات موجود در فرم های مالیاتی را نیز فراهم سازد.

  تنها کافی است مطابق با قوانین مالیاتی که در بیشتر برنامه ها به صورت پیش فرض قرار دارد در پایان سال مالی شرکت یا سازمان خوداظهاری مالیاتی انجام شود.

  از حسابرسی ها نترسید

  شاید تا به الان از طرف نهادهای نظارتی درگیر بررسی های فرآیندهای حسابداری سخت و پیچیده شده اید که این شرایط برایتان خیلی سخت و دشوار بوده است.

  در واقع نهادهای نظارتی از شما سندهایی دقیق و جامع از رخدادهای مالی می خواهند. حال اگر شما در کسب و کار خود از نرم افزارهای حسابداری با کیفیت و کاربردی بهره ببرید به راحتی تمام فرم ‌ها، صورت های مالی، سوابق و هر آن چیزی که در این خصوص لازم است به صورت کاملا منظم جمع آوری می شود و دیگر لازم نیست برای انجام کارهای حسابرسی از سوی نهادهای مربوطه استرس داشته باشید.

  با استفاده از تحلیل ها به یک نمای کلی از کسب و کار دست پیدا کنید

  در ادامه که به قابلیت های بهترین نرم افزارهای حسابداری اشاره کنیم خواهید فهمید که وجود امکان تحلیل و آنالیز آن هم در سطح حرفه ای در نرم افزارهای این سبک خیلی کاربردی است.

  با استفاده از آنالیزهایی که برنامه در اختیار شما قرار می دهد می توان به خوبی وضعیت بخش های مختلف را بررسی کرد و به طور کلی می توان به نقاط قوت و ضعف یک کسب و کار پی برد.

  وقتی شما به عنوان صاحب شرکت، بدانید که در حال حاضر چه وضعیتی دارید در نهایت با همین آنالیزها و تحلیل ها می توان برای آینده نیز برنامه ریزی کرد و به آن اهداف مالی دست پیدا کرد.

  بهترین نرم افزار جامع حسابداری رستوران, نرم افزار فست فود و کافی شاپ

   

  نرم افزار مدیریت رستوران چیست؟

  مدیریت رستوران به فرآیند مدیریت عملیات روزانه در یک رستوران یا محیط مشابه اشاره دارد. این کار شامل طیف گسترده ای از وظایف و مسئولیت ها، از نظارت بر امور مالی شرکت و تسهیل رشد کسب و کار گرفته تا نظارت بر بازاریابی، مدیریت نیروی کار و همچنین ارائه یک تجربه عالی برای مشتری است.

  اساساً، وظیفه یک مدیر رستوران ایجاد تعادل بین نیازهای مختلف کسب و کار، رهبری و تعیین اهداف استراتژیک می باشد. استفاده از نرم افزار جامع مدیریت رستوران و اطمینان از عملکرد همه بخش ها در تحقق اهداف مدیریتی رستوران بسیار تاثیرگذار است و در نهایت، مدیریت رستوران با خرید نرم افزار مدیریت رستوران به سمت موفقیتی بلند مدت گام بر می دارد.

  منظور از نرم افزار مدیریت رستوران چیست؟

  برنامه جامع رستوران نوعی نرم افزار است که به طور خاص برای استفاده در صنعت رستوران طراحی شده است. همچنین به عنوان نرم افزار جامع مدیریت رستوران یا نرم افزار مدیریت رستوران نیز شناخته می شود. نرم افزار جامع مدیریت رستوران برای کمک به مدیران رستوران ها در انجام حیاتی ترین وظایف مدیریتی در نظر گرفته شده است.

  نرم افزار حسابداری برای رستوران ممکن است یک راه‌حل جامع همه‌جانبه، شامل عناصردخیل در فروش، مانند پردازش پرداخت، با ویژگی‌های پیچیده‌تر پشتیبانی، مانند مدیریت نیروی کار، مدیریت موجودی، و سیستم رزرو باشند. با این حال، برخی از سیستم های مدیریت رستوران بر موارد خاصی تمرکز می کنند.

   

  بهترین نرم افزار جامع حسابداری رستوران چه ویژگی‌هایی دارد؟

  تا به این جا به این موضوع پرداختیم که اصلا چرا باید صاحبان مشاغل و کسب و کارها به دنبال نرم افزار حسابداری باشند، حال در این قسمت بیان خواهیم کرد که بهترین نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود چه قابلیت هایی دارد.

  پشتیبانی پس از فروش

  پشتیبانی پس از فروش

  در هنگام خرید نرم افزار رستوران داری برای بخش حسابداری و انبارداری حتما به این موضوع توجه داشته باشید که طرف قراردادی که از آن نرم افزار رستورانی را می خرید حتما خدمات پس از فروش ارائه دهد.

  چون نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود به دلیل گستردگی قابلیت ها باید حتما راهنمایی های لازم را در اختیار خریدار قرار دهند تا در حین کار مشکلی پیش نیاید.

  حال هر شرکتی روش خاص خود را برای خدمات پس از فروش ارائه می دهد، به عنوان مثال بعضی از شرکت ها با تماس تلفنی این خدمات را در اختیار کاربر خود قرار می دهند.( با  نرم افزار حسابداری آرایشگاه شاتوت آشنا شوید.)

  داشتن بانک اطلاعاتی معتبر و امن

  هر اطلاعاتی که وارد نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود می‌شود درون بانک های اطلاعاتی به صورت ذخیره نگهداری خواهد شد. بنابراین بانک اطلاعاتی بخش مهمی از یک نرم افزار را تشکیل می دهد و امنیت و پایداری آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

  تنوع بانک های اطلاعاتی امروزه در بازار بسیار زیاد است، اما مایکروسافت SQL سرور بانک اطلاعاتی معتبر و ایمنی است که شرکت های زیادی نیز از این بانک در نرم افزار خود بهره می برند.

  رابط کاربری ساده و روان

  اگر بخواهیم بحث امکانات و قابلیت ها را کنار بگذاریم، در درجه بعدی از نظر اهمیت محیط کاربری نرم افزار خواهد بود که باید حتما در هنگام انتخاب نرم افزار به آن دقت داشته باشید.

  محیط کاربری از نظر دو بخش UI و UX مورد بررسی قرار می‌ گیرد. UI که در واقع همان ظاهر نرم افزار است در صورتی که از ترکیب رنگی مناسبی برخوردار باشد کار با آن آسان خواهد بود یا بهتر بگوییم در هنگام کار کمتر خسته می شوید.

  تجربه کاربری یا UX یعنی به اندازه ای نرم افزار ساده و روان باشد که با کمترین تعداد کلیک بتوان به گزینه مد نظر رسید و به طور کلی کار با آن به راحتی انجام شود.

  نرم افزار مدیریت رستوران با رابط کاربری ساده و مناسب پیچیده‌ترین عملیات حسابداری را با زبان ساده در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

  قابلیت آپدیت نرم افزار

  طبیعی است اگر در کار هر نرم افزاری اختلال رخ دهد یا همان باگ نرم افزاری پیش بیاید. علاوه بر این با تغییر برنامه های مالیاتی و خواسته های جدید کاربران قابلیت آپدیت و به روزرسانی باید حتما در بهترین نرم افزار رستوران وجود داشته باشد.

  سرعت بالا

  اگر نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود سرعت پایینی داشته باشد موجب خستگی و کلافه شدن کاربران می شود. به طور کلی نه تنها در زمان صرفه جویی نمی شود بلکه وقت بیشتری نیز از کاربر می‌گیرد.

  امنیت اطلاعات

  همیشه امنیت اطلاعات از مسائل قابل توجه برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری به شمار می رود، چون اگر اطلاعات تحت هر شرایطی و به هر دلیلی از بین بروند علاوه بر گرفتن وقت برای انجام دوباره کارها، اطلاعات آن کسب و کار نیز فاش می‌شود.

  تطابق داشتن با قوانین مالیاتی

  فرقی ندارد کسب و کار شما کوچک باشد یا بزرگ، به هر حال باید گزارش های لازم را در اختیار مراجع مالیاتی قرار دهید. بنابراین یک نرم افزار حسابداری رستوران باید حتما ارزش افزوده را محاسبه کند، گزارش های مالی مورد نیاز مرجع های مالیاتی را ارائه دهید و گزارش TTMS دارایی را نیز در اختیار کاربران خود قرار دهد.

  گزارش و آنالیز

  همان‌ طور که قبلا مطرح کردیم اگر بخواهید در بین دیگر رقیبان حوزه کاری خود پر قدرت ظاهر شوید باید از اطلاعات موجود برای تهیه گزارش و تجزیه و تحلیل بهره ببرید.

  در واقع یکی از قابلیت های بهترین نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود ارائه گزارش و آنالیز است، چرا که با وجود این قابلیت مدیران کسب و کار می توانند برای آینده برنامه ریزی کنند و از صحت دقت و سر وقت بودن اطلاعات مالی اطمینان داشته باشند.

  داشتن API

  همان طور که می دانید شاید یک نرم افزار نتواند تمامی نیازهای شرکت شما را تامین کند. به عنوان مثال یک سازمان می خواهد وقتی فاکتورهای خرید و فروش در نرم افزار ثبت می شود، امتیازاتی نیز به مشتریان اختصاص پیدا کند.

  حال این امکانات اضافی در فرمت نرم افزارهای باشگاه هواداران عرضه می شود و اگر شرکتی این قابلیت را در نرم افزارهای خود نداشته باشد شما مجبور به خرید نرم افزارهای مختلف هستید.

  وقتی می خواهید به عنوان مثال یک نرم افزار انبارداری رستوران و یک نرم افزار حسابداری بخرید یکپارچه سازی اطلاعات از موارد مهم برای کسب و کار شما به شمار می رود.

  به همین دلیل هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری جهت رستوران حتما دقت داشته باشید نرم افزار در قالب API امکان دسترسی به داده های دیگر را در اختیارتان قرار دهد.

  قیمت مناسب

  قیمت نرم افزار مدیریت رستوران از دیگر مواردی است که باید به آن نیز توجه داشت، چون هر نوع رستوران یا فست فودی بودجه خودش را دارد و باید متناسب با آن بودجه نرم افزار بخرد.

  حال اگر یک نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود علاوه بر داشتن امکانات کاربردی و معقول قیمت قابل قبولی نیز داشته باشد می توان آن را در فهرست بهترین نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود قرار داد.

  حال اجازه دهید به شما سیستمی را معرفی کنیم که تمامی قابلیت های ذکر شده را در اختیار دارد. نرم افزار جامع رستوران شاتوت با ارائه بهترین قابلیت ها در حوزه فروش، انبارداری و حسابداری می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز رستوران یا فست فود شما باشد.

   

  نرم افزار حسابداری کافی شاپ

  اداره یک کسب و کار کوچک یک چالش است و اگر یک کافی شاپ دارید، روزانه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. شما باید بازاریابی را مدیریت کنید، از مشتریان خود مراقبت کنید، اطمینان حاصل کنید که همه تجهیزات شما کار می کنند، اطمینان حاصل کنید که موجودی شما به موقع تامین می شود و کارکنان شما به اندازه کافی حقوق دریافت می کنند. بنابراین، ممکن است به دنبال خرید نرم افزار حسابداری کافی شاپ باشید که می تواند به شما در امور حسابداری کافی شاپ بسیار کمک کند.

  همانند سایر کسب و کارها، خرید نرم افزار حسابداری کافی شاپ حیاتی است، زیرا می‌تواند بسیاری از پرداخت‌های صورت‌حساب، پرداخت‌های حقوق، گزارش‌های مالیاتی و شیوه‌های مدیریت موجودی را در زمان واقعی خودکار کند.

  کافی شاپ ها در بین صاحبان مشاغل نیازهای منحصر به فردی دارند. کارمندان آنها معمولاً در هنگام صبح تعداد زیادی سفارشات متفاوت دریافت می کنند، در صورتی که سفارش آنها نادرست باشد یا دریافت آن مدتی طول بکشد، ممکن است منجر به نارضایتی مشتریان گردد. کافی‌شاپ‌ها همچنین سفارش‌های منحصربه‌فرد و پیچیده‌ای مانند فنجان دوبل، بدون هم زدن، بدون خامه یا شکلات دوبل دریافت می کنند. نرم افزار حسابداری کافی شاپ به شما کمک می‌کنند تا این سفارش‌ها را درست انجام دهید و عملیات روزانه کافی‌شاپ خود را مانند مدیریت نیروی کار، موجودی، حفظ مشتری، و سایر وظایف ضروری برای اجرای کسب‌وکارتان اجرا کنید.

  نرم افزار حسابداری فست فود

  نرم افزار حسابداری فست فود بر اساس مالیات بر ارزش افزوده بوده و دارای صورتحساب برای مشتریان می باشد. از این رو خرید نرم افزار حساب داری فست فود، برای اطلاع ار موجودی فروشگاه، اقلام فست فود و همینطور خودکارسازی فروش، جلب اعتماد و رضایت مشتریان، خرید آسان، مدیریت موجودی و مدیریت حسابداری ضروری می باشد.

  نرم افزار حسابداری ویژه فست فود یک نرم افزار کاملاً مجهز و ایده‌آل برای فروشگاه های خرده فروشی و توزیع کننده فست فود است. خرید نرم افزار حساب داری فست فود، مدیران شعب مختلف فست فود را قادر می‌سازد تا به راحتی طبقه‌بندی اقلام، دسته‌بندی محصولات، (اندازه، سبک، قیمت و رنگ) و غیره را تنظیم کنند.

  نرم افزار حسابداری ویژه فست فود کاربر پسند و چند کاربره بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. قیمت نرم افزار حسابداری فست فود در مقایسه با مزایایی که برای کسب و کارتان دارد بسیار مقرون به صرفه بوده و شما می توانید با استفاده از یک نرم افزار حسابداری برای فست فود، از موجودی شعب مختلف در مکان های مختلف مطلع شوید.

  نرم افزار حسابداری ویژه فست فود برای اطلاع از موجودی کالا و محصولات و مبتنی بر مالیات بر ارزش افزوده می باشد  و به شیوه ای کارآمد برای رسیدگی به تمام نیازهای خرده فروشی صنعت فست فود، طراحی شده است. استفاده از یک نرم افزار حسابداری برای فست فود،  بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل برای مدیریت صورتحساب، اقلام فست فود، حسابداری، تامین کننده و بسیاری موارد دیگر می باشد. خرید نرم افزار حساب داری فست فود باعث می شود که فروشگاه شما به راحتی بتواند مدیریت موجودی، جمع آوری پرداخت، تدارکات، جلب رضایت مشتریان، عملیات پشتیبانی و غیره را انجام دهد و در نهایت سود زیادی را  برایتان حاصل کند.

  نرم افزار رستوران و فست فود شاتوت

   ‌ علاوه بر قیمت مناسب یک سیستم جامع است. اگر سیستمی بتواند تمام نیاز مدیریت رستوران را برآورده کند، قطعا ارزش دارد که برای آن هزینه کرد. سیستم شاتوت می‌ تواند از تولید محصول تا تحویل به مشتری کنار شما باشد.

  فرآیند خرید و فروش با نرم افزار کافه و رستوران برای شما تسهیل می شود و در شناسایی مشتری ها و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی های لازم به شما کمک خواهد کرد تا در نهایت سیستم حسابداری رستوران به خوبی مدیریت شود و بسیاری از مشکلات این مسیر نیز رفع شود.

  سیستم جامع فروش، انبارداری و حسابداری رستوران و فست فود شاتوت تمامی تلاش خود را می‌کند تا در نهایت سیستمی با کیفیت و در خور کار مشتری به آن تحویل دهد.

  با استفاده از نرم افزار حسابداری کافه رستوران بخش زیادی از مشکلات بخش حسابداری و انبارداری و حتی مدیریت رستوران حل و فصل می‌ شود و در واقع به صاحب رستوران کمک می کند تا بتواند بهتر برای شرایط آینده برنامه ریزی کند.

  همان طور که گفتیم این سیستم چندین کار را با یکدیگر انجام می دهد و دیگر شما لازم نیست از سرویس های مختلف استفاده کنید و تمام شالوده اصلی یک کار با استفاده از همین سیستم جامع فروش، انبارداری و حسابداری شاتوت مدیریت می شود.

  تیم شاتوت ارائه دهنده انواع نرم افزارهای تخصصی برای کسب و کارهای مختلف می باشد. شما می توانید نرم افزار CRM، نرم افزار باشگاه مشتریان، نرم افزار خزانه داری، نرم افزار حسابداری برای فست فود، نرم افزار حسابداری کافی شاپ، نرم افزار مدیریت رستوران و یا نرم افزار CRM هایپر مارکت را از سایت شاتوت خریداری نمایید.

  نرم افزار حسابداری چیست

  نرم افزار رستوران داری شاتوت

  در نهایت به طور خلاصه قابلیت های نرم افزار رستوران شاتوت را بیان می کنیم:

  • سیستم شاتوت ماژولار است، یعنی می توان سیستم‌ها را متناسب با نیاز خود انتخاب کرد.
  • قابلیت استفاده به صورت چند شعبه ای (به صورت آفلاین و آنلاین) را دارد.
  • سیستم داشبورد مدیریتی در سه پلتفرم ویندوز، موبایل و وب قابل استفاده است.
  • سرعت بالا که با استفاده از فناوری های روز دنیا تضمین می شود.
  • نرم افزار حسابداری دقیق رستوران؛ دقت بالا و کافی در انجام محاسبات با ارائه گزارش ها و آنالیزهای کاربردی
  • یکپارچگی کل سیستم به صورتی که از تولید تا فروش، باشگاه مشتریان و فروش در فروشگاه آنلاین را مدیریت می کند.
  • اتصال به نرم افزار CRM که در نهایت موجب بهبود ارتباط فروشنده با مشتری می‌ شود که این موضوع نیز حس رضایتمندی و بالا رفتن فروش را برای رستوران به همراه دارد.
  • امنیت اطلاعات در این سیستم تضمین شده است.
  • چند جانبه بودن نرم افزار (نرم افزار انبارداری رستوران، مدیریت و حسابداری همه در یک نرم افزار کافه رستوران ارائه می شود.)
  • قیمت نرم افزار رستوران شاتوت مقرون به‌صرفه است.

  به طور کلی شاتوت در سه سطح ۱، ۲ و ۳ خدمات خود را به کاربرانش ارائه می دهد که هر کسب و کاری متناسب با نیازش با مشاهده جزئیات هر بسته برای خرید نرم افزار رستوران داری اقدام کند.

  در تمامی سطح های نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود امکانات پایه مورد نیاز ارائه می شود، اما با استفاده از سیستم سطح یک می توان تنها یک فروشگاه را مدیریت کرد، در صورتی که اگر سطح سیستم ۲ باشد می توان سه فروشگاه و در سیستم ۳ می توان به صورت نامحدود فروشگاه مدیریت کرد.

  در تمامی سطح های مختلف نرم افزار فست فود و کافی شاپ تعداد صندوق، انبار تفاوت دارد و تنها در سطح ۳ این موارد به صورت نامحدود ارائه می شود . شاتوت علاوه بر نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود، اقدام به طراحی نرم افزار تحت وب رستوران داری نیز نموده است.

  ۴.۶/۵ - (۸ امتیاز)

  59 دیدگاه در “نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت

  1. ماریا خسروی گفت:

   نرم افزار بسیار بسیار خوب و کاربردی هست

   1. ZARIF گفت:

    ممنون از شما

  2. علی اللهیاری گفت:

   به تازگی یک مطبخ خانگی با ۵ نفر نیروی کار دایر کرده ام آیا در همین ابتدای کار استفاده از نرم افزار شاتوت را شروع کنم و آیا باید برای یادگیری آن آموزش ببینم؟

   1. ماریا خسروی گفت:

    نحوه کار با نرم افزار شاتوت بسیار راحت است و نیاز به آموزش خاصی ندارید

   2. Farhad گفت:

    برای کنترل حسابداری تون میتونید از نرم افزار استفاده کنید، کار با نرم افزار بسیار ساده است و همچنینواحد پشتیبانی ما اماده کمک به شما هستند

   3. ZARIF گفت:

    سلام
    شما بعد از خرید نرم افزار شاتوت
    چند جلسه اموزشی رایگان دارید
    که صفر تا صد نرم افزار به شما اموزش داده میشود

  3. بهاره گفت:

   از وقتی از نرم افزار حسابداری شاتوت استفاده میکنم دیگه دغدغه امور مالیاتی آرایشگاهم رو ندارم چون به صورت خودکار برام انجام میده خوشحالم از آشنایی با نرم افزار کاربردی شما

   1. Farhad گفت:

    باعث افتخاره در خدمت شما هستیم

   2. ZARIF گفت:

    ممنون از نظر شما

  4. نادریانی گفت:

   همیشه از حسابرس ها وحشت داشتم با نرم افزار شما سوابق و مدارکم به خوبی دسته بندی شد و شفافیت کار استرسم رو در موقع حسابرسی از بین برد. ممنون از شاتوت

   1. ZARIF گفت:

    ممنون از نظر شما

  5. علی مهرور گفت:

   این نرم افزارتون خیلی عالیه تمام نیاز های یک کسبو کار رو برطرف میکنه من واقعا از خریدی که کردم راضی هستم

  6. علی قربانی گفت:

   نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود فقط حسابداری این مجموعه ها رو انجام میده یا باشگاه مشتریان هم با خودش داره؟ اخه من شنیده بودم شما باشگاه مشتریان هم دارید

  7. ملایی گفت:

   روش های جدید رسیدگی به امور حسابداری رو توی این نرم افزار به خوبی میشه پیاده کرد. ممنون.

  8. جلالی گفت:

   حسابداری برای من خیلی سخت بود. با این نرم افزار همه چیز آسون شد برام. سپاس.

  9. معین نظری گفت:

   چقدر خوب و خلاقانه بود که تهیه یک نرم افزار حسابداری و حسابرسی
   من یک آشپز خانه کوچک دارم و از همین ابتدا با نرم افزار شما شروع کردم
   و تاالان که خیلی رضایت بخش بود
   ممنون

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *