صفحه اصلی اسکرول بالا

به شاتوت خوش آمدید،
ما اینجاییم تا شما سودآوری بیشتری تجربه کنید.

محصولات اصلی

حسابداری ویژه کسب و کار های متوسط و بزرگ

سیستم جامع شاتوت به عنوان یک نرم افزار حسابداری بادربرگرفتن سیستم اصلی وامکانات گزارش گیری ونیز سرویس های مختلف جانبی به سادگی می تواند جایگزین برای سیستم های متعدد پراکنده باشد.

حسابداری آنلاین (تحت وب)

گران ترین دارایی شما زمان شماست! با حسابداری آنلاین شاتوت برای خودتان زمان بخرید و از هرکجای دنیا و با هر وسیله ای (گوشی، تبلت یا کامپیوتر) به نرم افزار دسترسی داشته باشید و به امور کسب و کارتان رسیدگی کنید.

باشگاه مشتریان (CRM)

نرم افزار CRM ابزاری که توسط آن می توانید بیشتر بفروشید و بیشتر منفعت کسب کنید، با استفاده از نرم افزار CRM و باشگاه مشتریان شاتوت مشتریان راضی و وفادار خود را گسترش دهید.

ابزار های کاربردی برای شما

فروشگاه آنلاین

در دنیای مدرن امروزی، داشتن وبسایت دیگر یک مزیت محسوب نمیشود و چه بسا داشتن آن ضروری هم هست. در واقع، اهمیتی ندارد حوزه کسب و کار شما در چه زمینه است. وبسایت محلی است تا مشتریان بالقوه شما را پیدا کنند، شما با نیازهای آن ها آشنا شوید و در نهایت، اعتبارسازی کنید

هوش تجاری

هوش تجاری، Business Intelligence یا به اختصار BI یک فرآیند تکنولوژی محور برای تحلیل داده هاست. این فرآیند در نهایت به مدیران، صاحبان کسب و کار و تمام تصمیم گیرنده‌های اساسی یک کسب و کار، اطلاعاتی عملی می‌دهد. ابزارهای BI برای آنالیز و تحلیل داده‌ها به صورت‌های مختلفی ارائه می‌شود؛ مثلا گزارش، داشبورد و نموداری  و تمام ابزارهایی که بتوانند اطلاعات و داده‌های خام را در قالب‌های بصری و قابل استفاده به نمایش درآورند.

در حقیقت هوش تجاری به شما به عنوان یک مدیر کمک می‌کند، بفهمید که چه عواملی در موفقیت یا شکست پروژه‌هایتان موثر است. همین باعث می‌شود که بتوانید بفهمید چه عواملی سود بیشتر برای شما رقم می‌زنند و چه عواملی سود کمتری برای شما به همراه دارند.

مدیریت شعب

نرم افزار حسابداری جامع شاتوت (مدیریت شعب شاتوت)، راهکاری جامع برای مدیریت و یکپارچه سازی اطلاعات مالی و حسابداری سطوح مختلف فروشگاه‌های زنجیره‌ای مرکزی و شعب است. در سیستم‌های فروشگاهی و شرکتی با چندین شعبه، نیاز به سناریوی دقیق و قدرتمند برای پوشش عملیات در سطوح مختلف امری حیاتی است.

نرم افزار حسابداری جامع شاتوت با فراهم آوردن بستری مناسب برای فعالیت شعب بدون وابستگی به شعبه مرکزی و اینترنت، چالش های پیش روی مدیران را حل نموده است

برقراری ارتباط یکپارچه بین فرایندها را در سطوح مختلف (شعبه و مرکز)، مدیریت عملیات فروش، حسابداری، خزانه داری، انبار و باشگاه مشتریان تنها بخشی از قابلیت‌های نرم افزار حسابداری جامع شاتوت است.

سرویس ساز باشگاه مشتریان

افزایش فروش یکی از مهم ترین دلیل برای راه اندازی یک باشگاه مشتریان موفق است. اما چگونه؟
یکی از اصلی ترین کاربرد های نرم افزار باشگاه مشتریان ارسال پیامک به مشتریان است که در غالب هایی مانند پیام تشکر از خرید، نظر سنجی، تبریک تولد و…
یکی دیگر از نمونه های ارسال پیامک، ارسال پیام یاداوری برای خرید مجدد مشتری است.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خواسته باشید برای مشتریانی که مدتی از شما خرید  نکرده اند را شناسایی و آن ها را مجدد به مجموعه خود دعوت کنید
سیستم هوش مصنوعی شاتوت دست شما را در این زمینه باز میکند تا هر سرویس و خواسته ای داشته باشید، بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته و فروش خود را افزایش دهید.

سامانه مودیان

با تصویب قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان تمام اشخاص مشمول علاوه بر عضویت در سامانه، باید برای فروش کالاو خدمات صورت حساب الکرونیکی صادر کنند و اطلاعات این صورت حساب های الکترونیکی باید در سامانه مودیان ثبت گردد.

شما میتوانید با استفاده از نرم افزار جامع شاتوت این امکان را به راحتی برای خود فراهم سازید.

سامانه مودیان

راهکار تخصصی اصناف

نرم افزار حسابداری ویژه سالن زیبایی

نرم افزار حسابداری ویژه پارچه سرا

پارچه سرا

نرم افزار حسابداری ویژه بیمه

بیمه

نرم افزار حسابداری ویژه پت‌شاپ

پت شاپ

نرم افزار حسابداری ویژه پوشاک

نرم افزار حسابداری ویژه پروتئین

پروتیٔین

نرم افزار حسابداری ویژه کارواش

کارواش

نرم افزار حسابداری لوازم التحریر

لوازم تحریر

نرم افزار حسابداری مرکز خرید

مراکز خرید

نرم افزار حسابداری ویژه رستوران

رستوران

نرم افزار حسابداری ویژه هایپر مارکت

نرم افزار حسابداری ویژه مرکز درمانی

مرکز درمانی و کلینیک