صفحه اصلی اسکرول بالا

پیشخدمت - نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود شاتوت

برای مدیریت کارآمد یک مرکز ارائه دهنده خدمات غذایی قطعا به یک نرم افزار حسابداری رستوران دقیق و جامع نیاز است تا علاوه بر پوشش تمام نیازهای اجرایی در بخش های مختلف اعم از انبار، آشپزخانه، صندوق و حسابداری از سرعت و قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار باشد. نرم افزار پیشخدمت با بررسی فرایند های داخلی رستوران ها و نگاهی دقیق به نیازمندی های صندوق، آشپزخانه و حسابداری و با تکیه بر سال ها تجربه اجرایی در این صنف طراحی و تولید شده است.

نرم افزار مدیریت و حسابداری رستوران با استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار CRM (نرم افزار مدیریت مشتریان رستوران) که به آن مجهز است امکان ارتباط دائم و همیشگی با مشتریان را فراهم میکند و به مجموعه ها این امکان را می دهد تا با داشتن باشگاه مشتریان بتوانند روابطی ماندگار تر را با مشتریان خود برقرار کنند یا با راه اندازی سایت امکان خرید فروشگاه آنلاین را فراهم کنند.

برای درخواست مشاوره و شروع دمو رایگان اطلاعات خود را وارد کنید.

نگاهی به امکانات پیشخدمت

نظر همراهان ما در مورد نرم افزار حسابداری و باشگاه مشتریان

نسخه سفارش‌گیری اندروید (دستگاه کارتخوان)

نرم افزار شاتوت سعی کرده است چندین مشکل را یکجا و به شکل مطلوب حل کند و یک محصول عالی، کاربردی و دوست داشتنی را به رستوران داران و فست فود داران و سایر مجموعه های غذایی تحویل دهد.
در ادامه با ما همراه باشید تا با نرم افزار تحت وب رستوران داری شاتوت آشنا شویم.

یکی از معضلات همیشگی رستوران ها گرفتن سفارش و تسویه حساب در سریع ترین زمان ممکن هست، از طرفی داشتن شماره تماس مشتریان برای مجموعه های غذایی یکی از بزرگترین امتیازات محسوب می شود که متاسفانه به دلیل شلوغ بودن رستوران ها این مهم را همیشه از دست داده اند.
دغدغه مهم دیگری که در همه رستوران ها وجود دارد مصرف بی رویه کاغذ است که علاوه بر بحث های زیست محیطی هزینه های زیادی را نیز همه ساله برای رستوران داران در بر دارد.

ثبت و تسویه سفارش با دستگاه کارت خوان اندرویدی

حذف پرینتر فیزیکی با قابلیت پرینت مجازی شاتوت (استفاده از تبلت یا موبایل بجای پرینتر)

ارسال سفارش بصورت پیامکی برای مشتری در سریع ترین زمان ممکن

استفاده از دستگاه بصورت رایگان

اتصال به نرم افزار جامع رستورانی شاتوت برای مجموعه های بزرگ

قابل استفاده برای مجموعه های کوچک

استفاده از سفارشگیر بصورت تحت وب و بدون نیاز به کامپیوتر در رستوران

اینها بخشی از قابلیت ها و امکانات جدیدی هستند که با استفاده از این نرم افزار تحت وب رستوران داری شاتوت می توانید از آنها بهره مند شوید.

برخی از کاربران نرم افزار پیشخدمت شاتوت

جهت دریافت مشاوره یا مشاهده دمو رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.