مقالات

نرم افزار حسابداری پوشاک

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

داشتن حساب و کتاب دقیق و بررسی میزان دخل و خرج در هر کسب و کاری اولویت اصلی مدیران است. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن نرم افزارها و امکانات پیشرفته، دیگر از روش های سنتی برای بررسی میزان درآمد استفاده نمی‌شود. افرادی که کسب و کاری مربوط به فروش پوشاک دارند، به علت متنوع بودن محصولات و میزان کالای موجود در انبار، لازم است تا آمار دقیقی از ورودی و خروجی‌ها داشته باشند. استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد.


برای دریافت مشاوره و یا خرید نرم افزار های شاتوت، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۵۶۶۲۸۱۹۱


 

 

نرم افزار حسابداری پوشاک و لباس به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایای بسیار زیاد می‌تواند آمار دقیقی از کالاهای به فروش رفته، محصولات موجود در انبار و سفارش هایی که ثبت کردید را به شما نشان دهد. از طرفی دیگر نگران متناسب نبودن میزان فروش محصولات با مقدار درآمد نخواهید بود. چراکه اعداد و ارقامی که نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک نشان می‌دهد بسیار دقیق بوده و هیچ‌گونه خطایی نخواهد داشت. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی نرم افزار حسابداری پوشاک پرداخته و با مزایای آن آشنا شویم.

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

 

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

نرم افزار حسابداری پوشاک دارای امکانات و ویژگی‌های متنوع مناسب برای افرادی است که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. این نرم افزار می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازهای مدیران و صاحبان کسب و کار پوشاک بوده و برای ارائه خدمات به مشتری انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

نرم افزار حسابداری صنف پوشاک باید در عین ساده بودن، دارای قابلیت‌ها و امکانات زیادی نیز باشد. به عبارتی بهتر نرم‌افزاری که انتخاب می‌کنید باید به نوعی یک سیستم جامع فروش باشد و در انتهای هر روز گزارش‌هایی از وضعیت خرید و فروش محصولات را ارائه دهد.

صاحبان مغازه‌ پوشاک یا فروشگاه آنلاین باید نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس را به گونه‌ای انتخاب کنند که بتواند قابلیت‌هایی از جمله قیمت تمامی اجناس، بررسی سود و زیان در پایان هر روز و هر ماه،‌ انبارداری، راه اندازی باشگاه مشتریان و … را داشته باشد. از طرفی باید نرم افزار خزانه داری نیز باشد تا به‌ عنوان یک نرم افزار فروش کامل شناخته شود؛ بنابراین بهتر است در نرم افزار حسابداری برای مغازه پوشاک به این موارد توجه داشته باید.

کاربردهای نرم افزار حسابداری پوشاک

همان‌طور که گفتیم نرم‌افزار حسابداری ویژه پوشاک باید به‌گونه‌ای باشد تا پاسخگوی نیازهای صاحبان کسب و کار پوشاک بوده و اطلاعات دقیقی را نمایش دهد. در ادامه قصد داریم تا با مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربردهای این نرم افزار آشنا شویم. توجه داشته باشید که امکانات این نرم‌افزار به بخش عمومی و تخصصی تقسیم می‌شود.

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

 

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

 • این نرم‌افزار به گونه‌ای است که می‌توان با استفاده از بارکد خوان، محصول مورد نظر را جست‌و‌جو و تمامی اطلاعات مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد. البته بدون استفاده از بارکد خوان و به صورت دستی نیز می‌توان از این نرم افزار استفاده کرد.
 • در صورت نیاز به نمایش و ارائه اطلاعات مربوط به یک محصول، نرم افزار حسابداری پوشاک می‌تواند به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان فاکتور مربوطه را به چاپ برساند. همچنین پس از خرید لباس مورد نظر توسط مشتری، می‌توانید فاکتور خرید را به او تحویل دهید.
 • یکی از مشکلاتی که صاحبان فروشگاه پوشاک دارند این است که به علت تنوع محصولات، امکان دسته بندی و شناسایی همه‌ی آن‌ها امکان پذیر نیست. از همین رو نمی‌توانند در زمینه جذب مشتری عملکرد مناسبی داشته باشند. این در حالی است با استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توان انواع کالاها را بر اساس ویژگی‌های ظاهری (رنگ، جنس، سایز و …) و بر اساس قیمت دسته بندی کرد.
 • از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری پوشاک و لباس این است که قابلیت اتصال مستقیم و ارسال مبلغ فاکتور خرید را به دستگاه کارت خوان خواهد داشت. در این شرایط دیگر نیازی به وارد کردن مبلغ به دستگاه نیست که در این صورت سرعت کار افزایش خواهد یافت.
 • بسیاری از فروشندگان پوشاک به دلیل مناسبت‌های مختلف (سال جدید، اعیاد مختلف و …) برای محصولات خود تخفیف می‌گذارند. در این شرایط با استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توان به صورت گروهی و برای تمامی محصولات تخفیف اعمال کرد. از همین رو هزینه نهایی با تخفیف اعمال شده روی مانیتور به ثبت خواهد رسید.
 • با استفاده از نرم افزار حسابداری صنف پوشاک می‌توانید موجودی لحظه‌ای اجناس موجود در مغازه و محصولاتی که در انبار قرار دارد را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در صورت کم شدن موجودی محصولی، این نرم افزار هشداری را صادر می‌کند که نیاز به شارژ مجدد موجودی می‌باشد.
 • نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک می‌تواند گزارش دقیقی از میزان فروش محصول، موجودی انبار و مغازه، بیشترین محصول فروش رفته در ماه یا هفته گذشته و همچنین میزان فروش بر اساس محصولات خاصی را مورد بررسی قرار بدهد. این قابلیت به صاحبان کسب و کار پوشاک کمک می‌کند تا اطلاعات دقیقی از محصولات خود داشته باشند و بر اساس آن برای ادامه کار تصمیم گیری کنند.

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

 

امکانات عمومی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

 • امکانات عمومی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک به‌گونه‌ای است که برای تمامی فروشگاه‌‌های پوشاک قابلیت استفاده دارد. دلیل آن راحتی در استفاده و کاربردهای متنوع در بخش‌های مختلف می‌باشد.
 • در نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس می‌توان به صورت کاملاً حرفه‌ای به مدیریت انبارها پرداخت و با معرفی چند صندوق، فروشگاه خود را تبدیل به یک فروشگاه جامع کنید.
 • نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک پیچیدگی چندانی ندارد و می‌توان بر روی انواع سیستم عامل ها (از ویندوز ۹۸ گرفته تا ویندوز ۱۰) نصب شود.
 • هزینه‌ها و درآمدهای فروشگاه را در سال، ماه، هفته و روز جاری نشان می‌دهد. همچنین امکان تعیین قیمت برای اجناس مختلف و تغییر میزان قیمت در صورت اعمال تخفیف یا افزایش قیمت وجود دارد.
 • می‌توان در نرم افزار حسابداری صنف پوشاک هشدارها و اعلان‌هایی را تنظیم کرد تا در زمان مقرر یادآوری لازم را انجام دهد. این اعلان‌ها می‌تواند برای یادآوری قرارهای کاری، سفارش محصولات جدید، پر کردن جای چک و پرداخت یا دریافت بدهی‌ها باشد.
 • تنظیمات ظاهری نرم افزار حسابداری پوشاک را می‌توان به صورت دلخواه تغییر داد. این تغییرات در بخش‌های رنگ پس زمینه، فونت‌ها، سایز فونت و … اعمال می‌شود.
 • استفاده از نرم افزار حسابداری برای پوشاک نیازمند دانش قبلی یا آموزش خاصی برای یادگیری ندارد و تنها با چند ساعت کار کردن می‌توان آن را به طور کامل یاد گرفت.

تا اینجای کار با امکانات عمومی و تخصصی نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک آشنا شدیم. امکاناتی که بسیار کاربردی بوده و این امکان را به کاربر می‌دهد تا اطلاعات دقیقی از حساب و کتاب خود داشته باشد. با این حال از بخش‌های مهم دیگری که برای این نرم‌افزار وجود دارد، مدیریت سود و زیان، مدیریت چک‌های پرداختی، مدیریت حساب‌های بانکی، مدیریت اقساط پرداختی، مدیریت سال مالی ها، مدیریت فاکتورهای برگشتی و … می‌باشد.

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

 

جمع بندی

همان‌طور که خواندیم استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توان بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های صاحبان کسب و کار را برطرف کند. امروزه کمتر کسی را پیدا می‌کنید که از دفترهای سود و زیان برای تعیین گزارش‌های مالی خود استفاده کند. چراکه امکان خطاهای انسانی، اشتباه در نوشتن اعداد و ارقام و هزاران مشکل دیگر وجود دارد.

از همین رو نرم افزار حسابداری فروش پوشاک انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود؛ زیرا این نرم افزار جزء بهترین نرم افزار حسابداری موجود در بازار می‌باشد. از همین رو می‌توانید تمامی اطلاعات و فرآیند های مالی خود را با خیالی آسوده به نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس بسپارید. برای دانلود نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توانید از اینجا اقدام کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.


برای دریافت مشاوره و یا خرید نرم افزار های شاتوت، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۵۶۶۲۸۱۹۱


 

کلیک کنید!!

۵/۵ - (۲ امتیاز)

1 دیدگاه در “نرم افزار حسابداری پوشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.