مقالات

نرم افزار حسابداری پوشاک

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

امروزه به دلیل بهبود سبک زندگی و تمایل به تنوع در زندگی افراد علی الخصوص در پوشاک، فروشگاه های متعددی به وجود آمده است که گاهاً به صورت زنجیره ای تاسیس شده اند تا نیاز افراد را با هرسلیقه ای و هر بودجه ای پاسخگو باشند. به همین دلیل برای کنترل و مدیریت هزینه تولید و فروش پوشاک نیاز به سیستم فروشگاهی ویژه پوشاک احساس می شود تا بتوان با اطمینان بیشتر و صحت و اعتبار بالاتر به کنترل میزان فروش و تولید و هزینه و حتی مدیریت پرسنل اقدام نمود. در کنار سیستم مدیریت تولید پوشاک برای ارتقا و ارتباط با مشتریان می توان به طراحی باشگاه مشتریان و یا خرید نرم افزار باشگاه مشتریان فروشگاه نیز اقدام کرد.

داشتن حساب و کتاب دقیق و بررسی میزان دخل و خرج در هر کسب و کاری اولویت اصلی مدیران است. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن نرم افزارها و امکانات پیشرفته، دیگر از روش های سنتی برای بررسی میزان درآمد استفاده نمی‌شود.

 نرم افزار تخصصی پوشاک، یکی از به روزترین سیستم های مدیریت فروش و تولید پوشاک است که برند شاتوت یکی از معتبرترین سیستم فروشگاهی ویژه پوشاک را در کنار نرم افزارهایی مانند نرم افزار حسابداری صنایع چوب و نرم افزار خزانه داری به فروش می رساند.

افرادی که کسب و کاری مربوط به فروش پوشاک دارند، به علت متنوع بودن محصولات و میزان کالای موجود در انبار، لازم است تا آمار دقیقی از ورودی و خروجی‌ها داشته باشند. استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد.

نرم افزار حسابداری صنعتی و یا سایر سیستم ها مانند نرم افزار تخصصی تولید پوشاک، از امکانات ویژه ای برخوردار هستند که مناسب برای صنف پوشاک به شمار می روند. این نرم افزار تخصصی پوشاک نیاز افراد شاغل در این صنعت را برآورده کرده و کنترل و مدیریت اقلام و اجناس را بسیار تسهیل نموده است و از بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب به شمار می رود.


برای دریافت مشاوره و یا خرید نرم افزار های شاتوت، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۵۶۶۲۸۱۹۱


نرم افزار حسابداری پوشاک و لباس به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایای بسیار زیاد می‌تواند آمار دقیقی از کالاهای به فروش رفته، محصولات موجود در انبار و سفارش هایی که ثبت کردید را به شما نشان دهد. از طرفی دیگر نگران متناسب نبودن میزان فروش محصولات با مقدار درآمد نخواهید بود. چراکه اعداد و ارقامی که نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک نشان می‌دهد بسیار دقیق بوده و هیچ‌گونه خطایی نخواهد داشت. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی نرم افزار حسابداری پوشاک پرداخته و با مزایای آن آشنا شویم.

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

نرم افزار حسابداری پوشاک دارای امکانات و ویژگی‌های متنوع مناسب برای افرادی است که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. این نرم افزار می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازهای مدیران و صاحبان کسب و کار پوشاک بوده و برای ارائه خدمات به مشتری انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

نرم افزار حسابداری صنف پوشاک باید در عین ساده بودن، دارای قابلیت‌ها و امکانات زیادی نیز باشد. به عبارتی بهتر نرم‌افزاری که انتخاب می‌کنید باید به نوعی یک سیستم جامع فروش باشد و در انتهای هر روز گزارش‌هایی از وضعیت خرید و فروش محصولات را ارائه دهد.

صاحبان مغازه‌ پوشاک یا فروشگاه آنلاین باید نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس را به گونه‌ای انتخاب کنند که بتواند قابلیت‌هایی از جمله قیمت تمامی اجناس، بررسی سود و زیان در پایان هر روز و هر ماه،‌ انبارداری، راه اندازی باشگاه مشتریان و … را داشته باشد. از طرفی باید نرم افزار خزانه داری نیز باشد تا به‌ عنوان یک نرم افزار فروش کامل شناخته شود؛ بنابراین بهتر است در نرم افزار حسابداری برای مغازه پوشاک به این موارد توجه داشته باشید.

سیستم فروشگاهی ویژه پوشاک، مانند نرم افزار حسابداری تولیدی، به کمک صاحبان مشاغل در این زمینه آمده تا روند کنترل و مدیریت بخش‌های مختلف تولید، فروش، واردات و صادرات و کنترل موجودی را فراهم نماید. بر اساس نتایج به دست آمده از این نرم افزارها می توان درک خوب و جامعی از سود، درآمد، میزان فروش، تولید و سایر موارد بدست آورد و تصمیمات مطلوب تری را برای بهبود عملکرد و راندمان گرفت. استفاده از سیستم مدیریت تولید پوشاک، به بهینه سازی خط تولید و فروش و مدیریت پرسنل و حتی باشگاه مشتریان کمک می نماید.

کاربردهای نرم افزار حسابداری پوشاک

همان‌طور که گفتیم نرم‌افزار حسابداری ویژه پوشاک باید به‌گونه‌ای باشد تا پاسخگوی نیازهای صاحبان کسب و کار پوشاک بوده و اطلاعات دقیقی را نمایش دهد. در ادامه قصد داریم تا با مهم‌ترین ویژگی‌ها و کاربردهای این نرم افزار آشنا شویم. توجه داشته باشید که امکانات این نرم‌افزار به بخش عمومی و تخصصی تقسیم می‌شود.

نرم افزار تخصصی تولید پوشاک، یکی از کارامدترین سیستم ها برای کاهش هزینه ها و افزایش راندمان است که از تعدد پرسنل در بخش مالی کاسته و به افزایش سرعت در کار کمک می نماید. به همین دلیل کاهش هزینه و افزایش کارایی از نتایج این نرم افزارها به شمار می رود.

استفاده از نرم افزار حسابداری برای فروشگاه پوشاک در قسمت های مخلتفی از جمله بخش های مربوط به صادرات و واردات، تولید، فروش، انبارداری و … به شما کمک می کند. بررسی گزارش هایی که  نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک ارائه می دهد کمک می کند تا تصمیمات مدیریت شده ای برای پیشرفت کسب و کار خود اخذ نمایید. برای مثال یکی از مهم ترین کارهایی که در حسابداری تولیدی پوشاک باید انجام دهید، تهیه گزارش های مالی و اسناد مورد تأیید وزارت دارایی، بیمه، مالیات و … است. برنامه حسابداری فروشگاه پوشاک این گزارش ها را در کمترین زمان ممکن و بدون کوچک ترین اشکال و ایرادی تهیه می کند.

نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

این روزها استفاده از نرم افزارهای مختلف در هر کسب و کاری کاملا ضروری است. به علت رقابتی بودن جو بازار تنها راه توانایی رقابت و ماندگاری در بازار،  به روز بودن و آپدیت شدن همگام با تکنولوژی است. استفاده از نرم افزار CRM، نرم افزار حسابداری، سیستم جامع فروش، نرم افزار باشگاه مشتریان و … از اقدامات ضروری است که باید برای پیشرفت کسب و کار و افزایش میزان فروش و سود خود انجام دهید. برخی از مهم ترین امکانات بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک عبارتند از :

 • این نرم‌افزار به گونه‌ای است که می‌توان با استفاده از بارکد خوان، محصول مورد نظر را جست‌و‌جو و تمامی اطلاعات مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد. البته بدون استفاده از بارکد خوان و به صورت دستی نیز می‌توان از این نرم افزار استفاده کرد.
 • در صورت نیاز به نمایش و ارائه اطلاعات مربوط به یک محصول، نرم افزار حسابداری پوشاک می‌تواند به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان فاکتور مربوطه را به چاپ برساند. همچنین پس از خرید لباس مورد نظر توسط مشتری، می‌توانید فاکتور خرید را به او تحویل دهید.
 • یکی از مشکلاتی که صاحبان فروشگاه پوشاک دارند این است که به علت تنوع محصولات، امکان دسته بندی و شناسایی همه‌ی آن‌ها امکان پذیر نیست. از همین رو نمی‌توانند در زمینه جذب مشتری عملکرد مناسبی داشته باشند. این در حالی است با استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توان انواع کالاها را بر اساس ویژگی‌های ظاهری (رنگ، جنس، سایز و …) و بر اساس قیمت دسته بندی کرد.
 • از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری پوشاک و لباس این است که قابلیت اتصال مستقیم و ارسال مبلغ فاکتور خرید را به دستگاه کارت خوان خواهد داشت. در این شرایط دیگر نیازی به وارد کردن مبلغ به دستگاه نیست که در این صورت سرعت کار افزایش خواهد یافت.
 • بسیاری از فروشندگان پوشاک به دلیل مناسبت‌های مختلف (سال جدید، اعیاد مختلف و …) برای محصولات خود تخفیف می‌گذارند. در این شرایط با استفاده از نرم افزار حسابداری پوشاک می‌توان به صورت گروهی و برای تمامی محصولات تخفیف اعمال کرد. از همین رو هزینه نهایی با تخفیف اعمال شده روی مانیتور به ثبت خواهد رسید.
 • با استفاده از نرم افزار حسابداری صنف پوشاک می‌توانید موجودی لحظه‌ای اجناس موجود در مغازه و محصولاتی که در انبار قرار دارد را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در صورت کم شدن موجودی محصولی، این نرم افزار هشداری را صادر می‌کند که نیاز به شارژ مجدد موجودی می‌باشد.
 • نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک می‌تواند گزارش دقیقی از میزان فروش محصول، موجودی انبار و مغازه، بیشترین محصول فروش رفته در ماه یا هفته گذشته و همچنین میزان فروش بر اساس محصولات خاصی را مورد بررسی قرار بدهد. این قابلیت به صاحبان کسب و کار پوشاک کمک می‌کند تا اطلاعات دقیقی از محصولات خود داشته باشند و بر اساس آن برای ادامه کار تصمیم گیری کنند.

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

امکانات عمومی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

نرم افزارهایی که به صورت تخصصی توسط مجموعه شاتوت برای اصناف مختلف طراحی شده اند تمامی نیازهای هر صنف را مورد نظر قرار داده اند. با استفاده از این نرم افزارهای تخصصی می توانید به طور چشمگیری در مصرف انرژی، هزینه و زمان صرفه جویی کنید. شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود از نرم افزار حسابداری لباس فروشی، نرم افزار حسابداری رستوران و فست فود، نرم افزار مدیریت سالن زیبایی، نرم افزار حسابداری داروخانه و … استفاده کنید.

برخی از امکانات و قابلیت هایی که در برنامه حسابداری فروشگاه پوشاک شاتوت به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی وجود دارد عبارتند از :

 • امکانات عمومی نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک به‌گونه‌ای است که برای تمامی فروشگاه‌‌های پوشاک قابلیت استفاده دارد. دلیل آن راحتی در استفاده و کاربردهای متنوع در بخش‌های مختلف می‌باشد.
 • در نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس می‌توان به صورت کاملاً حرفه‌ای به مدیریت انبارها پرداخت و با معرفی چند صندوق، فروشگاه خود را تبدیل به یک فروشگاه جامع کنید.
 • نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک پیچیدگی چندانی ندارد و می‌توان بر روی انواع سیستم عامل ها (از ویندوز ۹۸ گرفته تا ویندوز ۱۰) نصب شود.
 • هزینه‌ها و درآمدهای فروشگاه را در سال، ماه، هفته و روز جاری نشان می‌دهد. همچنین امکان تعیین قیمت برای اجناس مختلف و تغییر میزان قیمت در صورت اعمال تخفیف یا افزایش قیمت وجود دارد.
 • می‌توان در نرم افزار حسابداری صنف پوشاک هشدارها و اعلان‌هایی را تنظیم کرد تا در زمان مقرر یادآوری لازم را انجام دهد. این اعلان‌ها می‌تواند برای یادآوری قرارهای کاری، سفارش محصولات جدید، پر کردن جای چک و پرداخت یا دریافت بدهی‌ها باشد.
 • تنظیمات ظاهری نرم افزار حسابداری پوشاک را می‌توان به صورت دلخواه تغییر داد. این تغییرات در بخش‌های رنگ پس زمینه، فونت‌ها، سایز فونت و … اعمال می‌شود.
 • استفاده از نرم افزار حسابداری برای پوشاک نیازمند دانش قبلی یا آموزش خاصی برای یادگیری ندارد و تنها با چند ساعت کار کردن می‌توان آن را به طور کامل یاد گرفت.

تا اینجای کار با امکانات عمومی و تخصصی نرم افزار حسابداری مخصوص پوشاک آشنا شدیم. امکاناتی که بسیار کاربردی بوده و این امکان را به کاربر می‌دهد تا اطلاعات دقیقی از حساب و کتاب خود داشته باشد. با این حال از بخش‌های مهم دیگری که برای این نرم‌افزار وجود دارد، مدیریت سود و زیان، مدیریت چک‌های پرداختی، مدیریت حساب‌های بانکی، مدیریت اقساط پرداختی، مدیریت سال مالی ها، مدیریت فاکتورهای برگشتی و … می‌باشد.

برای دسته بندی مختصر از موارد تسهیل کار با سیستم مدیریت تولید پوشاک شاتوت می توان به اختصار به موارد زیر اشاره نمود.

امکان ثبت جزییات کالا مانند نوع، جنس، رنگ، تعداد و اندازه و سایز پوشاک موجود در فروشگاه از موارد تسهیل کار با نرم افزار تخصصی پوشاک به شمار می رود که می توان تمام جزییات هر کالا را در سیستم وارد نمود و موجودی را مدیریت و کنترل کرد.

قابلیت چاپ و تولید بارکد از دیگر آیتم های این نرم افزارها است که می توان برای هر کالا بارکد تعیین نموده که حاوی تمامی اطلاعات مربوط به محصول باشد.

فروش محصول با بارکدخوان یکی از مزیت های موجود در این سیستم ها است که به وسیله بارکدهای تعریف شده می توان محصول را در کوتاه ترین سرعت و با کامل ترین اطلاعات به فروش رساند.

نرم افزار حسابداری فروشگاه پوشاک

جمع بندی

در این نوشته اطلاعات کاملی در مورد اهمیت استفاده از نرم افزار فروش لباس ارائه کرده ایم. همان طور که توضیح دادیم با استفاده از نرم افزار پوشاک می توانید مدیریت، حسابداری، انبارداری و … کسب و کار خود را به صورت حرفه ای انجام دهید. مجموعه شاتوت با در نظر گرفتن تمامی نیازهای تخصصی این صنف اقدام به طراحی و تولید بهترین نرم افزار حسابداری پوشاک کرده است. از مهم ترین مزایای این نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک می توانیم به ساده و کاربر پسند بودن آن اشاره کنیم. برای انجام حسابداری تولیدی پوشاک با استفاده از این نرم افزار نیازی به داشتن تخصص و مهارت ویژه ای نیست.

استفاده از سیستم فروشگاهی پوشاک به شما کمک می کند تا از اضافه کاری ها و اشتباهات متداولی که در روش های سنتی حسابداری، مدیریت، انبارداری و …. رایج هستند جلوگیری کنید. در واقع خرید و استفاده از نرم افزار تولیدی پوشاک، خرید نرم افزار CRM، خرید نرم افزار خزانه داری، خرید نرم افزار باشگاه مشتریان و … از جمله اقداماتی است که شما می توانید برای دیده شدن و موفقیت کسب و کار خود در بازار رقابتی امروز انجام دهید.


برای دریافت مشاوره و یا خرید نرم افزار های شاتوت، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۵۶۶۲۸۱۹۱


کلیک کنید!!

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

14 دیدگاه در “نرم افزار حسابداری پوشاک

 1. صادق نیا گفت:

  سلام نرم افزار حسابداری پوشاک چه قابلیت هایی داره؟ میتونم قیمت و سایز اجناس و ویرایش کنم؟؟؟

 2. عمادی گفت:

  سلام و خدا قوت
  من فروشگاه پوشاک دارم و نرم افزار حسابداری خیلی کمکم کرد

 3. فرهادی گفت:

  سلام .
  من برای بروزرسانی قیمت ها به مشکل خوردم ممنون میشم اگه میتونید کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *