صفحه اصلی اسکرول بالا

بهترین نرم افزار حسابداری قصابی چیست؟

اگر شما هم تمایل دارید که یک کسب و کار معتبر و همیشگی داشته باشید نیاز به یک نرم افزار مالی مناسب خواهید داشت. تفاوتی نمی کند که در چه حرفه ای مشغول به کار هستید به هرحال نرم افزارهای مختلف می توانند در پیشرفت شما موثر باشند. در گذشته کسب و کارها تنها از یک دفتر ساده و سیستم های سنتی برای فرایند های حسابداری خود استفاده می کردند اما باید بدانید که در دنیای جدید کسب و کار ها این کار کاملا اشتباه است. در واقع به مرور زمان ممکن است دچار ورشکستگی شوید.

جالب است بدانید که این روزها پروتئینی ها و قصابی ها هم کسب و کار های امروزی به حساب می‌آیند و نیاز به ابزارهای مدرن حسابداری مالی دارند. در ادامه این مطلب سعی داریم اطلاعاتی در مورد نرم افزار حسابداری قصابی به شما بدهیم. در واقع می خواهیم بدانیم که بهترین نرم افزار حسابداری برای قصابی کدام است؟

نرم افزار حسابداری برای قصابی

بهره مندی از ابزار مدرن برای کسب و کارهای سنتی، نرم افزار حسابداری قصابی

همانطور که می دانید شغل قصابی به عنوان یکی از سنتی ترین کسب و کار ها شناخته می شود، اما باید قبول کنیم که امروزه کسب و کارهای سنتی هم برای رضایت بیشتر مشتریان و جلب اعتماد آنها نیاز به سیستم مدیریت مدرن تری دارند. نرم افزار حسابداری مناسب قصابی می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای در فروش آنها داشته باشد. به طور کلی نرم افزار حسابداری قصابی ها می تواند خیال قصابی ها را از بابت حساب کتاب دقیق آنها راحت نماید. به نوعی به آن‌ها کمک می‌کند تا سودآوری بیشتر و بهتری را تجربه کنند.

زمانی که شما به عنوان مشتری وارد یک قصابی می شوید، در هنگام مشاهده سیستم امروزی و مدرن نرم‌افزارهای قصابی خیال شما را از بابت حساب کتاب آن فروشگاه راحت می شود. این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش بیشتر قصابی خواهد داشت. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار حسابداری قصابی و شما بدهیم.

بهترین نرم افزار حسابداری برای قصابی

آشنایی با ویژگی های برتر نرم افزار حسابداری قصابی

از جمله مهمترین و بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری می توان به گزارش های دقیق و منظم به همراه صورت استفاده و ارتباط بهتر با مشتری، مدیریت صحیح محصولات، دریافتی ها و … اشاره کرد. شما به عنوان یک مدیر که در فروشگاه پروتئینی و یا قصابی کار می کنید می توانید اطلاعات دقیقی است نحوه و میزان فروش محصولات خود داشته باشید و مدیریت را برای شما آسان تر می کند. به طور کلی باید بدانید که با نرم افزار حسابداری برای قصابی نظارت کامل بر روی کسب و کار شما باعث سود دهی بیشتر خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های برتر نرم افزار حسابداری قصابی آشنا کنیم.

همچنین مطالعه کنید: سیستم مدیریت انبار چیست

مدیریت صحیح و دقیق محصولات در حد گرم

هرچه از میزان مدیریت صحیح محصولات و دیگر برآورده های قصابی بگوییم باز هم کم است. همانطور که می دانید سرعت فاسد شدن محصولات گوشتی بسیار بالا می باشد. به همین علت تعادل در خرید و فروش محصولات قصابی حتماً باید رعایت شود. این روزها گوشت و محصولات پروتئینی دارای قیمت های بسیار زیادی هستند، به همین علت باید کنترل صحیح و دقیقی بر روی وزن آنها وجود داشته باشد.

یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری قصابی این است که بر روی ترازوی فروشگاه ها وصل می شود. این موضوع باعث می‌شود تا هنگام خرید مقدار دقیق گوشت فروش رفته در حد گرم ثبت شود. تمامی این اطلاعات در نهایت باعث مدیریت بهتر فروش این محصولات خواهد شد. همانطور که می دانید اشتباه ها و خطای انسانی در فروش هم به وجود می آید. اما با بهره مندی از نرم افزار حسابداری مناسب قصابی می توان از این اشتباهات جلوگیری کرد.به طور کلی با بهره مندی از این نرم افزار ها سرعت فروش هم افزایش پیدا می کند.

نظارت کامل بر روی دریافتی ها و پرداختی ها

در کسب و کارهای سنتی و مدیریت فروش بسیار اهمیت دارد. معمولاً در فروشگاه های پروتئینی و قصابی ها خرید و فروش به صورت روزانه انجام می شود. به همین علت باید سود و زیان هم در همان روز مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از مهمترین و بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری برای قصابی این است که شما می توانید دریافتی های فروش محصولات خود را به صورت ساعتی، روزانه و یا هفتگی و ماهانه مورد بررسی قرار دهید.

با این ویژگی می توانید میزان سود خود را به صورت روزانه برآورد کنید. با دارا بودن چنین نرم افزارهای منظمی میتوان برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام داد. قطعا یک فروشگاه قصابی و فروش مواد پروتئینی باید به فکر هزینه‌هایی مانند حقوق کارگران، هزینه برق و … هم باشد. با بهره مندی از بهترین نرم افزار حسابداری برای قصابی می توان تمامی این موارد را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد.

نرم افزار حسابداری مناسب قصابی

داشتن گزارشات منظم با بهره مندی از نرم افزار حسابداری قصابی

شما به عنوان مدیر یک فروشگاه قصابی می توانید گزارشات کاربردی فروشگاه خود را با این نرم افزارها داشته باشید. از جمله این گزارش های کاربردی می توان به میزان فروش ،میزان موجودی فروشگاه،  محاسبه دقیق حقوق کارگران و … اشاره کرد.

سهولت در دانش حسابداری

برخی از افراد تصور می‌کنند که کار کردن با نرم افزار حسابداری قصابی ها کمی دشوار است. اما باید بدانید که این باور کاملا اشتباه می باشد. در واقع شما نیاز به هیچ دانش حسابداری خاصی نخواهید داشت، زیرا استفاده از نرم افزار حسابداری برای قصابی بسیار آسان است. داخل خود نرم افزار آموزش هایی ارائه شده است که شما تنها با مطالعه و تماشای آنها می توانید نحوه استفاده از آن ها را متوجه شوید. قطعاً با ما معلوماتی متوسط می توانید بهترین استفاده را از این نرم افزارها داشته باشید. با خرید نرم افزار جامع فروشگاهی تمامی کارها به سهولت انجام می شود.

جلب مشتری به قصابی

همانطور که می دانید گوشت و پروتئین جزء کالاهای بسیار پر مصرف در دنیا به حساب می آید و همیشه خریداران خود را دارد. شما با بهره مندی از نرم افزار حسابداری مناسب قصابی می توانید مشتریان خود را بیشتر از قبل جلب کنید. در واقع فروش بیشتری را تجربه نمایید که سودآوری بیشتری داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار ها می توانید شروع به ثبت اطلاعات مشتریان خود کنید. منظور این است که اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس آنها داشته باشید تا بتوانید آنها را از ارائه تخفیفات مطلع سازید.

نرم افزار حسابداری قصابی ها

مدیریت صفر تا صد فروشگاه های قصابی با بهره مندی از این نرم افزارها

اگر کسب و کار شما هم مرتبط با فروش محصولات پروتئینی مانند گوشت است، حتماً از بهترین نرم افزار حسابداری برای قصابی استفاده کنید. در این صورت می توانید مدیریت بهتر و دقیق تری بر روی فروشگاه خود داشته باشید. دیگر نیاز نیست که از کارگران و یا افراد دیگر در فروشگاه در مورد میزان فروش و اطلاعات دیگر جویا شوید. در واقع خود شما نظارت مستقیم بر تمامی عوامل فروش خواهید داشت. برای خرید نرم افزار حسابداری حتما از سایت های معتبر اقدام نمایید.

همچنین مطالعه کنید: بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان

نرم افزار حسابداری قصابی ها2

معرفی سیستم جامع فروش شاتوت

سیستم جامع شاتوت به عنوان یک نرم افزار جامع حسابداری با در بر گرفتن سیستم های اصلی و امکانات گزارش گیری و نیز سرویس های مختلف جانبی به سادگی میتواند جایگزنی برای سیستم های پراکنده مختلف باشد.

ویژگی های سیستم جامع فروش شاتوت:

 • ماژولار بودن سیستم
 • امکان استفاده بصورت چند شعبه ای
 • دارای سیستم داشبورد مدیریتی
 • سرعت تضمین شده با استفاده از تکنولوژی های روز
 • دقت در محاسبات
 • گزاراشات کاربردی و متنوع
 • یکپارچگی فرآیند کاری
 • متصل به CRM شاتوت
 • تضمین امنیت اطلاعات
 • عدم نیاز به سایر نرم افزارها
 • یکپارچگی سیستم

نرم افزار جامع فروش

سخن پایانی

در آخر باید بدانید که در دنیای مدرن امروزی و بازارهای پر رقابت برای کسب سود بیشتر نیاز به برنامه ریزی های دقیق و ایجاد فرآیندهای فروش خلاقانه است. اگر شما هم تمایل دارید که از بازار امروز عقب نمانید حتماً باید از این شیوه ها استفاده نمایید. بهره مندی از نرم افزار حسابداری قصابی در رابطه با شغل شما می تواند یکی از ایده آل ترین راهکارها برای فروش بهتر و منظم تر باشد. قیمت نرم افزار حسابداری خیلی بالا نیست و شما می توانید به راحتی آن را تهیه نمایید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب به اطلاعات خوب و مفیدی در مورد نرم افزار حسابداری برای قصابی به دست آورده باشید.

 

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *